Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem vagyok gyúrós, szűzként...

Ha nem vagyok gyúrós, szűzként halok meg, igaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
HA te a férfi miatt érzed magad valakinek akkor gratulálok. Ha meg pasi vagy akkor biztos te is kis nyüzüge vagy és azért mondod ezt. Benga állat nem kell, csak férfi, akinek férfias teste van és nem olyan, mint egy 170 cm 55 kg-os nőnek.
2012. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Azt egyáltalán nem írtam, hogy nem sportolok. Van valami, amit majdnem minden nap űzök, de inkább nem árulom el, nehogy véletlenül felismerjenek.
2012. júl. 4. 11:07
 33/60 anonim ***** válasza:
De akkor szerinted nem "normális" nő, aki nem egy 120 kilós izomtömeget akar magának, megmondom majd nekik, biztos nagyon érdekelni fogja őket. :D
2012. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

31: 170 centihez 55 kiló már nőben is egy beteg anorex (szerintem). :) Különben nő vagyok, de épp az, hogy nem a férfi miatt érzem valakinek magam.


A férfias test meg ízlés dolga. Pasik között is változó ez, kinek a telt, kinek az anorex, kinek a közepes csajok jönnek be.

2012. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam, hogy body builder kell hogy legyen valaki, de egy olyan test amiben van egy kis munka szerintem mindenkinek tetszik. És most nem mondjátok azt, a strandon nem fordultok meg egy olyan pasi után akinek van válla, lapos hasa meg izmos hátam, mert azt nem hiszem el.
2012. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

"Ha meg pasi vagy akkor biztos te is kis nyüzüge vagy és azért mondod ezt."

Majd átadom az üzeneted a "kis nyüszögéknek", akik jó csajokkal vannak. :D

2012. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
Jaj, most megint ott tartunk, hogy van a sovány, a hájas meg a túlgyúrt?
2012. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

35- Ne akart mindenkire ráerőltetni a saját ízlésed.

Nem, nem fordulok meg a vállasok után, nekem az túlzás.

Enyhén, alig izmos, inkább feszes legyen!


Szal nem- nem MINDENKINEK az tetszik, ami neked, nyugodj bele. ;D

2012. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

Na mindegy, nem kell bizonyítgatni semmit...

Valószínűleg nem az a baj, hogy magas és vékony vagyok, hanem egyszerűen szerencsétlen, akivel jól kitolt a sors.

Valószínűleg az az elrendeltetésem, hogy nő nélkül éljek egyedül, magányos farkasként. Jól is tehettem, hogy sose csajoztam aktívan. Legfeljebb meleg férfiaknak tetszenék, de sajnos jómagam nem vagyok az.

2012. júl. 4. 11:12
 40/60 anonim ***** válasza:

Én nem akarok senkire semmit ráerőltetni. Ízlések és pofonok, na meg persze kinek mi jut ugye...

A kérdezőnek viszont biztosan nem a testével van baj, mert izom ide vagy oda a pasik találnak maguknak párt, ha akarnak. Szerintem ismerkedned kellene és nem a gyakori kérdéseken sajnáltatni magad.

2012. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!