Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem vagyok gyúrós, szűzként...

Ha nem vagyok gyúrós, szűzként halok meg, igaz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól néznek ki.....? -.-'
2012. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Szerinted ez a gyúrás? Nyugodtan csinálhatod ezek nélkül is. Én soha nem használtam semmit, ami meglátszik, mert nagyon kiszálkásodtam, de sokkal jobban nézek ki. Ja, hogy tenni valamit lusta vagy, de önsajnáltatni azt tudsz, igaz? "jaj, brühühü, a lányoknak csak a gyúrósok kellenek, ilyen gonoszak."
2012. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Akkor hiába mondják a haverjaim, hogy jóképű vagyok...

Nem lesz más kiút, mint végezni magammal, mert nincsenek millióim plasztikai műtétekhez.

2012. júl. 4. 10:59
 24/60 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Egy önsajnáltatós nyomival kevesebb.
2012. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Már egy gyúrós haverom is mondogatta, hogy mennyire jól nézek ki. Szimplán azért tette, hogy hülyítsen?
2012. júl. 4. 11:01
 26/60 anonim ***** válasza:

13-as: onnan veszem, hogy látom a környezetemben. Szinte minden tizenéves jó csaj kis emossal jár.

De a huszonévesek se gyúrósokkal, hanem vékonyakkal.


A te ízlésed, férfiasságról, nőiességről való felfogásod egy dolog, ne általánosíts.

2012. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Persze, ha te magadat (13-as) úgy minősíted, mint "egy kis gyenge nő" meg is értem, ha benga nagy "állat" kell melléd, hogy érezd magad valakinek. ;D (13-nak)
2012. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
De az olyan kis vézna nyomorékok is csak a tizenéveseknek kellene meg a sok kis c@fkának, aki normális nő az férfit keres. ÉS a kérdezőnek sem a tizenéves korosztály kell...
2012. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

Utolsó: én huszonéves lányokról is írtam. Felnőtt NŐ ismerőseim is járnak vékony, csinos fiúkkal! :)

És abszolút kerülik a "kigyúrtakat", persze, akad akinek az tetszik.

De a legtöbb nő számára a környezetemben inkább visszataszító. Egy nagyon-nagyon minimális esztétikus izom, de tényleg picike, ami elmegy, hogy ne hájas legyen a fiú!

2012. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!