Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűzként a nőgyógyász mit fog...

Szűzként a nőgyógyász mit fog velem tenni?!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és még szűz,viszont úgy érzem,el kéne már mennem nőgyógyászhoz. Nincs problémám a menstruációmmal sem,szóval minden rendben,de ennyi idősen szükségesnek érzek egy rutin vizsgálatot.
2010. júl. 19. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi csúnya dolgot :D kérdezget majd h mikor jött meg először, mennyire rendszeres, blabla, aztán megvizsgálja a méhszájadat (bekukucskál), meg belülről megtapogat h nincs-e elváltozás. kenetet vesz, amit később kielemez, h nincs e vmi betegséged. esetleg megvizsgálja a melledet is. nem kell aggódni ;)
2010. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Szerintem addig nem érdemes elmenned, míg szűz vagy. Engem se vitt el anyám addig. Amíg semmi baj nincs a menzeszeddel, vagy nem fáj meg ilyenek semmid, nincs elváltozás, csak kihajítod a pénzt.
2010. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A végbeleden keresztül fog megvizsgálni, hogy ne szakítsa át a szűzhártyádat. Pont ezért nem mentem, amíg el nem veszítettem.
2010. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem minden orvos vizsgál végbélen keresztül. Sőőt, szerintem ők vannak kevesebben.

Vannak kisebb eszközök is, szűz lányoknál olyannal dolgoznak. Vagy csak megnéz kívülről meg egy ujjal benyúl és megvizsgál. Attól még nem fog átszakadni a szűzhártyád...

Csak mondd meg neki, hogy szűz vagy, akkor óvatosabb lesz:)

2010. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a végbélen keresztül vizsgálás lenne az előírt szűz lányok esetében (legalább is a nődokik ezt mondják). A végbélen keresztül vizsgálás függ attól is, hogy gyerek, vagy felnőtt nőgyógyászhoz mész (általában utóbbi alkalmazza, szűzre tervezett műszerek híján).
2010. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!