Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz fiúk jobban szeretik a...

A szűz fiúk jobban szeretik a szűz lányokat? Vagy inkább a tapasztaltakat?

Figyelt kérdés
mármint nem csak egy alkalomra,hanem mint barátnő.
2012. jún. 30. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8/10: ez esetbe nagyon megtisztelőnek tartanám. És tényleg csak akkor feküdnék le vele, ha úgy gondolom, hogy hosszútávon működne a dolog, mert a világ legnagyobb kreténjének érezném magam, ha egy ilyen lánynak elvenném a szüzességét, és pár hónap múlva szakítanánk!


na de ébredjünk fel: tündérmesék nem léteznek, mint ahogy ilyen lány sem :) 100 évvel korábban még azt mondom létezett ilyen, de már 21. század van ;)

2012. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24f voltam...
2012. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm h válaszoltál! :) de hidd el, létezhetnek ilyen lányok ;)
2012. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:))


nekem meg szárnyaim vannak ;)

2012. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
csak a glória hiányzik, de azt mondták hamarosan azt is megkapom..
2012. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Emiatt nem szeretnék vitatkozni, mert felesleges..bár ritka az ilyen de van! :D am meg igazad van, a legtöbb 20 év feletti szűz 'okkal' maradt szűz, ez így van..de olyan is van aki 'félti' oda adni magát, a későbbi megbánás veszélye miatt..és erre akartam kitérni, h mi van ha te összetalálkozol egy ilyen lánnyal, belészeretsz meg minden..és megtudod h szűz..biztosan te sem dobnád el e-miatt. :) csak kíváncsi voltam, de a válaszod kielégítő volt! :D
2012. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!