Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz fiúk jobban szeretik a...

A szűz fiúk jobban szeretik a szűz lányokat? Vagy inkább a tapasztaltakat?

Figyelt kérdés
mármint nem csak egy alkalomra,hanem mint barátnő.
2012. jún. 30. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség, nem tudom, mikor egy csajjal összejövök, hogy az még szűz e vagy sem!
2012. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de minek örülnétek jobban?
2012. jún. 30. 19:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Bevallom, szűzként jobban el tudok képzelni egy szintén szűz lányt magam mellett :)
2012. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
de olyan nincs hogy szűz fiúXDDD
2012. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

nekem tapasztalt nő volt az első barátnőm.

és az igazat megvallva már nem járnék szűz lánnyal (régebben el tudtam volna képzelni) hogy miért?

mert az én korosztályomban (20-24) aki szűz lány az azért szűz mert ronda, vagy prűd, vagy betegesen alacsony az önbecsülése.

Alacsony önbecsülésű lánnyal kezdeni meg nagyon veszélyes mert könnyen magával ránthatja az embert.


aki meg már nem szűz, az valszeg nem is prűd (nem kell feltétlen k*rvának lennie ettől még), és az önértékelése is rendbe van.


24f

2012. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szűz 24 éves srác vagyok, és speciel elsőre jobban örülnék egy tapasztalatlanabbnak, mert azelőt talán kevésbé lenne ciki .
2012. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan tényleg nincs hogy szűz fiú. De egyértelmű hogy szűznek.
2012. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5/7es! Azt szeretném tőled kérdezni (és más is válaszolhat) h akkor is ez lenne a véleményed ha a lány szép csinos lenne, és csak azért lenne még szűz mert nem találta meg a megfelelő partnert? De tegyük fel téged alkalmasnak találna..ha meg tudnád h szűz eldobnád? Még akkor is ha tetszene? Mert nem hiszem :)



Válasz a kérdésre: minden fiúnál más, ez személyiségtől függ szerintem. :)

2012. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat, az 5/8-ast akartam írni (24f-nek szólt )
2012. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért lehetne pontosítani a kérdésen. Mert nem mindegy hogy 14 éves vagy 24 éves a szűz fiú, akit kérdezel!
2012. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!