Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja ezt a sok 20...

Miért gondolja ezt a sok 20 éven felüli szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira uncsi már ez a "jaj nekem még 18 évesen se jutott eszembe, h én szexeljek" duma, a sok fatökű meg fapina esetleg már gondolt arra, h nem vagyunk egyformák és attól, h ő még gyerekesen gondolkozott meg későn ért attól mások lehet hamarabb vágyat éreztek, főleg ha volt is kivel.

Elég szánalmasnak tartom, h olyan emberek tartanak itt előadást a szexről, akik nem is csinálták, de azért meg mondják, h kinek mi a jó meg h kellene.

14 évesen vesztettem el egy barátnőmmel, akivel előtte már egy évig jártunk és úgy, h nagyon szerettük egymást és ma már nem vagyunk együtt, de szép emlék maradt az egész kapcsolat.

Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok.

Persze kivétel az össze-vissza szexelő bagázs.



2012. jún. 26. 09:21
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Miért lenne abnormális, ha valaki 2x évesen szűz? Mondjuk én 19 évesen veszítettem el, nincs abban semmi, ha valaki még nem találta meg a számára megfelelő társat. Meg minek sietni? 27F
2012. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Nyakamat rátenném h a kérdező megbánta, vagy vmi ilyesmi, és azért osztja itt az észt.. Ha nem vmi ilyesmi állna a háttérbe, nem lenne így felháborodva..de dűlőre juthatnánk! Kedves kérdező, már csak kíváncsiságból! Elmagyaráznád miért tetted fel ezt a kérdést? Vagy mondanál konkrét példákat téged mikor bántottak meg a 20 év feletti szüzek h ennyire kivagy rájuk? Csak h mindenkinek világos legyen. :)
2012. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!