Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja ezt a sok 20...

Miért gondolja ezt a sok 20 éven felüli szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira uncsi már ez a "jaj nekem még 18 évesen se jutott eszembe, h én szexeljek" duma, a sok fatökű meg fapina esetleg már gondolt arra, h nem vagyunk egyformák és attól, h ő még gyerekesen gondolkozott meg későn ért attól mások lehet hamarabb vágyat éreztek, főleg ha volt is kivel.

Elég szánalmasnak tartom, h olyan emberek tartanak itt előadást a szexről, akik nem is csinálták, de azért meg mondják, h kinek mi a jó meg h kellene.

14 évesen vesztettem el egy barátnőmmel, akivel előtte már egy évig jártunk és úgy, h nagyon szerettük egymást és ma már nem vagyunk együtt, de szép emlék maradt az egész kapcsolat.

Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok.

Persze kivétel az össze-vissza szexelő bagázs.



2012. jún. 26. 09:21
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Pontosabban csúnyácska 25 éves fapina
2012. jún. 26. 12:05
 22/52 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h csúnyácska? Látnok is vagy már?
2012. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy ekkora élettapasztalatokkal a hátad mögött?
2012. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

10:31 vagyok, kérdezőnek válaszolok:


Kérdezted, hogy mire értem, amit mondtam. Nekem a szexuális életem az eddigi egyetlen kapcsolatomban, amely másfél évet élt meg, a "dugáson" és az análszexen kívül igen sok dologra kiterjedt. A másik simogatása, karmolászása, hosszan kényeztetése szájjal, kézzel, vagy - igenis - farokkal mind benne volt.

19-21 évesen az ember fia/lánya már hajlamos a másik lelkét is kényeztetni, kicsit mélyebben megélni a szexet egy orgazmusnál, amire kétlem, hogy a fiatalabb korosztály képes lenne a lelki érettségből kifolyólag. Egyszerűen nincs annyi tapasztalat mögöttük sikerek, kudarcok és szociális érintkezés terén (tisztelet a kivételnek persze), hogy alkalmasak legyenek komoly kapcsolatra, vagy szexre.


21F

2012. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


-Uri te vagy az?Múúkodj!

2012. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Azért ez nem volt szép tőled..miért kell másokat lecsúnyázni? Megnéznélek téged is..
2012. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Kérdező: műveletlen kis hülyegyerek vagy, aki arra büszke, hogy 14 évesen feküdt le először nővel? És fel vagy háborodva, ha valaki éretlennek nevez?

B*szd meg, 14 és 18 között korlátozottan cselekvőképesnek minősülsz a Ptk.-ban... és engedve a hormonoknak lefekszel egy lánnyal? :)

Figyelj, akkor érett valaki a szexhez, ha tudja vállalni tettei következményeit. A szóhasználatodból, és a "felkapomavizetasokhülyekommentmiatt"-stílusodból leszűrve még most sem tudnál érdemben mit kezdeni egy nem kívánt terhességgel, és érettnek nevezed magad? :) Vicc!

Nem biztos, hogy azért szűz valaki 20 fölött, mert csúnya és "fapina". Lehet, hogy ezt választotta, lehet, hogy értéknek tartja a szüzességét, és annak adja majd oda, akit igazán szeret és szemernyi kétsége sem lesz afelől, hogy a második héten megcsalja.

Én 19 évesen feküdtem le a barátnőmmel 1 év után, de megérte a várakozás, így volt szép!

B*sszus, ha belegondolok, 14 évesen még csak egy üveg sört sem vehetsz, és már "érett" voltál a szexhez? :) Aha... most mennyi vagy amúgy? 21-22-re tippelek.

27F

2012. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem max 16 éves,most lázad.
2012. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 14-15 még mindig:D Egy sima, éretlen kisgyerek:D
2012. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!