Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja ezt a sok 20...

Miért gondolja ezt a sok 20 éven felüli szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira uncsi már ez a "jaj nekem még 18 évesen se jutott eszembe, h én szexeljek" duma, a sok fatökű meg fapina esetleg már gondolt arra, h nem vagyunk egyformák és attól, h ő még gyerekesen gondolkozott meg későn ért attól mások lehet hamarabb vágyat éreztek, főleg ha volt is kivel.

Elég szánalmasnak tartom, h olyan emberek tartanak itt előadást a szexről, akik nem is csinálták, de azért meg mondják, h kinek mi a jó meg h kellene.

14 évesen vesztettem el egy barátnőmmel, akivel előtte már egy évig jártunk és úgy, h nagyon szerettük egymást és ma már nem vagyunk együtt, de szép emlék maradt az egész kapcsolat.

Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok.

Persze kivétel az össze-vissza szexelő bagázs.



2012. jún. 26. 09:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
90%
Nem attól érett valaki,hogy mikor veszti el a szüzességét,ez elég primitív gondolat volt tőled.Valóban nem a szexről kellene papolni,hanem a felelősségteljes döntésekről,viselkedésről,életről az olyan éretleneknek,mint amilyen te voltál anno és vagy a mai napig is,erre a kérdésed megléte a bizonyíték.
2012. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, h érett, aki elveszti a szűzességét.

Én azt írtam, h lehet valaki tizenévesen érett ahhoz, h elveszítse, attól, h vannak akik ehhez meg gyerekek.

De látom jó félrebeszélni, h neked legyen igazad..

2012. jún. 26. 09:34
 3/52 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a monológodat kérlek add elő azoknak a 14 éveseknek is, akik napi rendszerességgel írják ki a kérdéseiket h "Lehetek-e terhes?", mert lövésük sincs mi a szex, csak el akarják veszteni mert az menő.

Nyilván mindenki azt csinál amit akar, de az engem kicsit felidegesít, h a 13-14 évesek itt osztják h nekik már szexelni kell,mert érettek, utána meg sír a nagy része h jaj nem kellett volna elveszteni még, vagy h terhes lehet e. Azzal nincs semmi gond, ha vki úgy szexel 14 évesen, h tudja mik a veszélyei, figyel a másikra stb. De az h fogalma sincs az egészről, nem tudja h kell védekezni, miktől lehet terhes stb...

2012. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
90%

Igen, lehet vki tizenévesen érett ahhoz, hogy elveszítse.

Ugyanígy lehet, hogy vki csak huszon évesen lesz érett.

Magyarán te kemény vagy, mert tizenévesen voltál rá érett? Vagy most mi van? MIért zavar, hogy vki csak huszon évesen veszti el?

2012. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt egyetértek veled, mert valóban a legnagyobb f*szság azért r1bancozni, hülyézni valakit, mert másképp gondolkodik. Ha valaki annyira szereti és kívánja a másikat 14 évesen, akkor szerintem se várjon csak azért, mert mások úgy látják jónak. Épp így vagyok azzal is, ha valakit cinkelnek azzal, ha huszonévesen szűz még; ha nem vágyott rá, vagy nem jött össze neki, akkor az az ő dolga, ettől még nem lesz kevesebb a szememben.


Amivel nem értek egyet, hogy te érettebb felnőttebb lettél volna ettől. Ez egy hülyeség; a szexuális érettség nem elég ahhoz, hogy érettnek nevezd magad. Ha valaki nem vágyik szexre, párkapcsolatra tizenévesen, attól még nem lesz gyerekesebb, éretlenebb. Hogy értsd, mire gondolok, van nekem olyan ismerősöm, aki kb 24 volt, mikor elveszítette a szüzességét, előtte kapcsolata sem volt. Társaságban úgy viselkedett, mint egy kisgyerek, a legfőbb témája a pc játékok voltak még huszonévesen is. Ettől függetlenül felelősségteljesen helytállt, mint családfő, a megözvegyedett anyja és megárvult két öccse mellett, szóval valahogy nem tudnám éretlennek nevezni. Nagyon sok olyan "érett" ember van, aki már 15 évesen csajozott/pasizott, de 30 évesen sem képes a felelősséget elvinni a vállán; attól hogy korábban dugnak, ugyanolyan éretlenek.

2012. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Neked most mi is a bajod pontosan? 14évesen vesztetted el, és? Ki a f.-t érdekel ez? Most őszintén...
2012. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Nem megy a szövegértelmezés?

Esetleg rájöttetek, h van abban valami, amiről beszélek?

Röviden a kérdés a gyengébbek kedvéért:

Miért gondolja a kis 25 évesen még szűzpuncijú nőcink azt, h ha ő éretlen a szexhez, akkor más is biztos az?

Meg h teljesen rendben van és mindenki más hülye, aki nem úgy járt mint az ő ízig-vérig férfi barátja, aki 28 évesen jutott el oda, h elgondolkozott, h talán végre jó lenne egy barátnő?

2012. jún. 26. 09:58
 8/52 anonim ***** válasza:
77%
Egyik állapot sem normális. Sem az, hogy 14évesen elveszítetted, sem az, hogy 28évesen még szűz. De még mindig nem értem, hogy mit pattogsz itt. Igenis éretlen voltál 14 évesen még a szexhez, hiába bizonygatod az ellenkezőjét. Sőt, még most is az vagy(agyilag) :)
2012. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Te beszélsz, aki képtelen szöveget értelmezni meg a kérdésre válaszolni.

Ki tudnád fejteni bővebben vagy megakadt a lemez?

Nem vagy érett nem vagy érett...

Ezen kívül tudsz valami mást is?

2012. jún. 26. 10:06
 10/52 anonim ***** válasza:
87%

Akkor kifejtem. Látom, a gyenge felfogóképességed miatt igény van rá.

Pár 20év feletti szűz(és még sok más ember) azt mondja, hogy 14-15évesen éretlenség még szexelni. Ez neked piszkálja a csőrödet és idejöttél rinyálni. Próbálod bizonygatni, hogy de márpedig te milyen érett voltál 14évesen, meg szerettétek egymást. Jaj, mindjárt elhullajtok 1-2 könnycseppet:D Vedd már észre, hogy hülyeséget beszélsz:)

2012. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!