Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja ezt a sok 20...

Miért gondolja ezt a sok 20 éven felüli szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira uncsi már ez a "jaj nekem még 18 évesen se jutott eszembe, h én szexeljek" duma, a sok fatökű meg fapina esetleg már gondolt arra, h nem vagyunk egyformák és attól, h ő még gyerekesen gondolkozott meg későn ért attól mások lehet hamarabb vágyat éreztek, főleg ha volt is kivel.

Elég szánalmasnak tartom, h olyan emberek tartanak itt előadást a szexről, akik nem is csinálták, de azért meg mondják, h kinek mi a jó meg h kellene.

14 évesen vesztettem el egy barátnőmmel, akivel előtte már egy évig jártunk és úgy, h nagyon szerettük egymást és ma már nem vagyunk együtt, de szép emlék maradt az egész kapcsolat.

Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok.

Persze kivétel az össze-vissza szexelő bagázs.



2012. jún. 26. 09:21
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Utolsó kb. leírt mindent.. :) kérdező te meg menj vissza legózni! Okcső!
2012. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Na akkor összefoglalom a kérdező által mondani kívánt üzenetet: ÉN 14 ÉVESEN VESZTETTEM EL A SZÜZESSÉGEM NAGYON KIRÁLY VAGYOK, CSAK EZT EGY KÉRDÉSBE BURKOLTAM, DE A LÉNYEG AZ, HOGY 14 ÉVESEN MÁR NEM VAGYOK SZŰZ ÉS ÉN KIRÁLY VAGYOK!!!!! Kb ennyi kedves kérdező.... Amúgy meg ez a rész 18 év alatt nem azért nem látogatható, mert szexuális téma van benne, hanem azért, hogy az ilyen kis hülyegyerekek mint te ne rontsák el ezt a részt! Agyiszint haver, nem 14 évesen kell ide írogatni, majd 4 év múlva, bár te akkor is ilyen kis hülyegyerek leszel mint most. Rólad ennyit, másoknak meg azt üzenem akik olvassák ezt a kérdést, hogy ne pazarolják az idejüket ilyen kis porbafingókra mint a kedves kérdező!
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

A ti válaszotök meg:

Tudom legbelül, h azért vagyok meg 20 fölött is szűz, mert egy balfék vagyok plusz ronda mint a bűn, de ezt nem vallom be magamnak, hanem mindenféle érettségről panpogok, amivel saját magam is becsapom.

Valójában, ha lett volna lehetőségem egy szexi vonzó partnerrel dugni, ár rég megtettem volna.

2012. jún. 26. 19:03
 44/52 anonim ***** válasza:
54%
-.-'' ez már nevetséges
2012. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Háhá, hogy erőlködik a kis görcs:D:D:D
2012. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
83%
De igazából igaza van :) és én ezt, mint "ellensége" mondtam.
2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
49%

Kemény ez a téma. Ha jól értelmezem, a kérdező sérelmezte, amiért olyan emberek általánosítanak, és éretlenezik le a tizenéves korosztályt, akik most huszonévesek, és tizenéves korukban és/vagy huszonévesen saját magukat éretlennek tartották.


Ezt 10 ember 10 féle módon értelmezte, a legtöbben magukra sértésként vették, és elkezdték alázni a kérdezőt fiatal kora és gondolkodásmódja miatt, aki erre visszatámadt egy keményebb hangnemben, és máris kész a jó kis magyaros netes-fórumos anyázás.


Jó szórakozást kívánok ehhez mindenkinek, én meg megyek, és kapálom tovább a kertet! :)

2012. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
54%
Te hülye vagy! :) 27 vagyok és már nem vagyok szűz, de sosem lennék arra büszke, hogy 14 évesen be tudtam dugni valahová... :) Idióta, ezt egy cigány is megcsinálja még korábban is! :)
2012. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

"27 vagyok és már nem vagyok szűz"

Ez úgy hangzik mintha nemrég veszetted volna el, vagy csak füllentenél. xD


Totál abnormális, ha valaki 2x évesen szűz! És ami a legszebb, ide járnak kioktatni a népet szexualitás témakörben. :D:D

2012. jún. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Ez így van. De az is abnormális, hogy a sok 14-15éves kisgyerek, akinek fogalma sincs még az életről(a nemi életet is beleértve), itt osztja az észt szexuális témakörben:D:D Azért mert a kis kukiját beakasztotta a szomszéd Juliska nunijába, még nem lesz sem érett, sem tapasztalt:D
2012. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!