Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja ezt a sok 20...

Miért gondolja ezt a sok 20 éven felüli szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira uncsi már ez a "jaj nekem még 18 évesen se jutott eszembe, h én szexeljek" duma, a sok fatökű meg fapina esetleg már gondolt arra, h nem vagyunk egyformák és attól, h ő még gyerekesen gondolkozott meg későn ért attól mások lehet hamarabb vágyat éreztek, főleg ha volt is kivel.

Elég szánalmasnak tartom, h olyan emberek tartanak itt előadást a szexről, akik nem is csinálták, de azért meg mondják, h kinek mi a jó meg h kellene.

14 évesen vesztettem el egy barátnőmmel, akivel előtte már egy évig jártunk és úgy, h nagyon szerettük egymást és ma már nem vagyunk együtt, de szép emlék maradt az egész kapcsolat.

Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok.

Persze kivétel az össze-vissza szexelő bagázs.



2012. jún. 26. 09:21
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Csak sajnálni tudlak, h neked tizenévesen nem volt ilyen kapcsolatod:)

Persze gondolom a magányos faszxverés vagy ujjazás az ment ezerrel...

Szánalmas.

2012. jún. 26. 10:30
 12/52 anonim ***** válasza:
86%

"2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük" - tadamm, ismét egy ékes bizonyítéke annak, hogy a magyarok szexuális kultúrája milyen alacsony és sokak szerint a szex az egyenlő a dugással és alfajaival.


21 éves szűzként azt tudom mondani, hogy lehet a testünket - és a másikét :) - behatolás nélkül is élvezni.

2012. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
64%
Háh, látom eljutott az agyadig, amit írtam:) Különben nem kezdtél volna el támadni olyan dolgokkal, amiknek semmi alapja nincs:D
2012. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, min kell veszekedni, nem az a baja a kérdezőnek, hogy sokan éretlennek gondolják magukat a szexhez, hanem az, hogy ha ő úgy érezte, hogy ha valaki helyesnek érzi, 14 évesen elkezdeni, mindenki lehurrogja, mert magából indul ki. A kérdező nem mondott olyat, hogy mindenkinek ennyi idősen kell elkezdeni, olyat sem mondott, hogy hülye, aki huszonéves koráig vár. Annyit mondott, hogy nem kell lehordani minden r1bancnak azt, aki nem érzi korainak 14 évesen a szexet. Magát azért hozta fel példának, mert pl ő nem bánta meg, az akkori barátnője sem bánta meg, hát mi a szarnak vártak volna tovább. Totál érthető a kérdés szerintem, nem tudom, miért kell ezen ennyire fennakadni...
2012. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes eember, aki fel bírta fogni a kérdés lényegét.
2012. jún. 26. 10:45
 16/52 A kérdező kommentje:

10:31


Ezt most mire érted?

Nem akarok erre hülyeséget írni.

2012. jún. 26. 11:05
 17/52 zsomkovacs válasza:
89%

#14: nem, nem hülyézte le ezeket az embereket, csak fatökűnek, fapinának és szánalmasnak nevezte őket.


Kérdező: azért gondolja így sok ember, mert a tizenévesek nagy része igenis éretlen erre. Tegyük fel, hogy te nem. Kérlek őszintén válaszolj: mit csináltál volna 14 évesen ha a barátnőd teherbe esik (mert ez ugye megtörténhet minden óvintézkedés ellenére is), és úgy dönt, hogy megtartja a gyereket (vagy nem vetetheti el)? Hogy támogatnád a gyerekedet? Képes lettél volna érte feladni az életedet és 8 általánossal munkába állni? Kitartottál volna a lány mellett? És ha elveteti, mellette maradtál volna, támogattad volna, segítetted volna jóban-rosszban? Mert számomra akkor "érett" valaki a szexre, ha ezeket a helyzeteket képes felelősségteljesen kezelni. És ezzel nem azt mondom, hogy várjon vele házasságig. De legyen képes vállalni a tettei következményeit.


20/F

2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Haha :D én a kérdésből azt vettem ki h a kérdező 'éretlennek ' tartja a 18-20 év feletti szüzeket, és -kifolyólag abból h ő már nem szűz- saját magát érettnek tartja.. Persze, persze éretlennek tartják sokan a 20 év feletti szüzeket, pedig attól h még nem dugtak egyáltalán nem azok! És a kérdésed meg szarul van megfogalmazva, bizonyára okkal nem érti a többség...
2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

En is erteni velem, hogy mit akart ebbol kihozni a kerdezo: ez a "mindenki hulye, csak en vagyok villamos" tipusu hozzallas nem tetszik neki, ami teljesen ertheto. Az arrogancia nem tul pozitiv jellemvonas akar szuz valaki, akar nem.

Tenyleg nem tul jo, amikor valaki a sajat igazat hangoztatja es mindenkit lenez, vagy leszol, aki mashogy gondolkozik bizonyos dolgokban, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni


Az egyetlen problemam nekem az, hogy ahogy a kerdezo fogalmaz es megnyilvanul, abbol az erezheto, hogy bizony o is ugyanugy hajlamos az arroganciara, mint azok, akik ellen felemeli a hangjat...

2012. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a véleményem, hogy akármennyire nyomatják a szöveget a 14-15 évesek, hogy "már pedig én érett vagyok a szexre, nagyon szeretjük egymást" tattarata, az még mindig csak bakfitty!

A hormonok már tombolnak bennük, persze, hogy "szeretik" egymást és nagyon "felelősségteljesen" viselkednek, csak végre már, hadd dughassanak!


14 évesen nem is lehet szerintem fogalma róla az embernek milyen valakit igazán szeretni, nem is hiszem, hogy ebben a korszakban ez lenne a fő cél, inkább csak az ismerkedés, és a párkapcsolatok próbálgatása, járogatás.


"egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük" - Muhaha! Tényleg nagy teljesítmény mondjuk egy 14 éves lány részéről, hogy a kamaszhájas testére valami 13 éves kisp.cs felizgul!

Szerintem hagyd az "öreg" szüzeket, ne zavarjon, hogy ők még teljesen "éretlenek", mert nem dugdosták a nemiszervüket minden jött-ment nemiszervébe, és élj továbbra is szexuális életet, ha szeretnél, csak hagyjátok egymást.

Egy 25 éves fapina.

2012. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!