Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolja ezt a sok 20...

Miért gondolja ezt a sok 20 éven felüli szűz?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom annyira uncsi már ez a "jaj nekem még 18 évesen se jutott eszembe, h én szexeljek" duma, a sok fatökű meg fapina esetleg már gondolt arra, h nem vagyunk egyformák és attól, h ő még gyerekesen gondolkozott meg későn ért attól mások lehet hamarabb vágyat éreztek, főleg ha volt is kivel.

Elég szánalmasnak tartom, h olyan emberek tartanak itt előadást a szexről, akik nem is csinálták, de azért meg mondják, h kinek mi a jó meg h kellene.

14 évesen vesztettem el egy barátnőmmel, akivel előtte már egy évig jártunk és úgy, h nagyon szerettük egymást és ma már nem vagyunk együtt, de szép emlék maradt az egész kapcsolat.

Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok.

Persze kivétel az össze-vissza szexelő bagázs.



2012. jún. 26. 09:21
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Hmm elkezdtem olvasni a kérdést, az elején megfogalmazod, hogy szerinted mi az éretlenség, szépen leírod, hogy mi a véleményed, aztán a kérdés második felében ZSUPSZ leugrassz arra a szintre amit megfogalmaztál "Sajnálni tudom csak, h egyeseknek 2x évet kell várniuk, h valaki szóbaálljon velük, de ez nem azt jelenti, h mindenki éretlen csak mert ti azok voltatok. " Először is mit sajnálkozol, másodszor, mért piszkálja a csőröd mások szexuális élete? Ha megfogalmazol egy szarkupacot a kérdésed első felében, a másodikban ne ugorj bele :D
2012. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a baromságot, h miből tartom el.

Miért akkor ezek szerint munkanélküliként nem szoktatok szexelni?

Mert nincs állásotok és akkor miből nevelitek fel, ha esetleg úgy jön össze?

Kár, h a kérdésre igazából egy-két kivételtől eltekintve senki nem tudott válaszolni, csak a félrebeszéd ment meg a nem vagy érett szajkózása.

További jó várakozást. meg maszturbálást luuzerek, talán majd egyszer láthattok pin.át meg pöpöst.

2012. jún. 26. 15:23
 33/52 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem vagy képes megérteni, hogy úgy is lehet "p.nát" látni, nyalni, hogy nem dugom bele a farkam? Istenem, de hülye vagy :D
2012. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Bepöccent a kicsicsíra:D:D Tudjátok mi a gáz? Hogy egy ilyen kis 14-15éves senkinek a kérdésére elfecséreltünk az életünkből pár percet. Nem baj, legalább mosolyogtam egy jót a szánalmas kis vergődésén:P
2012. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Értem én, én csak azt nem értem, h lehet valaki ekkora homokláda, h évekig csak nyalja, de nem dugja bele.

Meg mi értelme van?Tiszta kemény, h a oetting, a szopás, nyalás mehet, de h bedugni???ahhoz nem vagyunk meg érettek....

Szerintem neked kellene elgondolkozni, h mennyi az annyi.

A kérdésre meg nem válaszoltatok, h akkor ha munkanélküli leszel a szex kilőve?

2012. jún. 26. 15:48
 36/52 anonim ***** válasza:
Bakker csak ezt a munka nélküliséget viszed..az más mert akkor már felnőtt vagy és tudsz keresni állást. -.-'' kajak nem éri meg rád pazarolni a drága időt..
2012. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Te tiszta hülye vagy, hogy jön ide a munkanélküliség?
2012. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Hülyeséget kérdezel és okos választ vársz rá?A munkanélküli huszonéves szerinted mennyivel fordít több figyelmet a védekezésre,mint a szülei által eltartott,még nagyban burokban élő hormonzavaros tizenéves?Nem lehet megmondani,statisztika nélkül is szerintem beláthatod,hogy valamivel azért mégis csak többet...

Ezt a kukimat a lányba nem dugom huszonévesen,nos ezt én sem igazán értem.Biztos van erre valami magyarázat,én nem ilyen vagyok-esetleg a hozzászóló kifejthetné bővebben....

2012. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, azért mert mindenki más, van aki 20 éves és még nem akarja ennek több oka lehet, pl. Vallásosság meg stb.
2012. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 zsomkovacs válasza:
100%

Mi beszélünk félre?... Mi vagyunk a hülyék, az éretlenek? Meg mi vagyunk a lúzerek (és igen, lúzernek/loser-nek írjuk, luuzernek nem.)?


Kezdjük a szövegértelmezési készséggel. Tudom, hogy a munkanélkülis marhaságodat az én kommentemre reagáltad. De kérlek, mutasd már meg benne, hogy hol írtam, hogy ne tedd, ha nincs munkád! Azt kérdeztem, mit tennél. Mert ha érett vagy a szexre, akkor nyilván elég érett vagy arra is, hogy terved legyen egy problémás helyzet megoldására. Neked nincs. Szerinted ez baromság. Baromság segíteni annak az embernek, akit állítólag szeretsz. Baromság biztosítani a gyereked megélhetését. Csodálatos elképzeléseid vannak az életről. Előre sajnálom azt a lányt, akit veled hoz össze a balsors.


És bármily meglepő, nem vagyok "szűz". De nem 14, hanem 19,5 éves korom óta. És igen, nekem voltak elképzeléseim probléma esetére, és meg is tettem mindent a problémák megelőzésére. Hívhatsz lúzernek. Nyugodtan. Boldogan vállalom, hogy úgy élek, hogy embernek tudom érezni magamat. Hogy tisztelem a nőket. Hogy fontos számomra a párkapcsolat és a család. De nevezz lúzernek. Kettőnk közül én leszek az, aki ismerni fogja a gyerekét...

2012. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!