Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti szűz lányok...

A 20 év feletti szűz lányok azért szüzek mert csúnyák?

Figyelt kérdés

Vagy más (lelki?) okuk van szűznek maradni?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, nem ítélek el senkit, mielőtt azt hinné, sőt...

27F


2012. jún. 23. 15:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

nekem a büszkeségem nem engedi. A szépségemet én megítélni nem tudom, de az elmúlt 2-3 évben sok pasi nagy szemekkel bámul az utcán, boltban, stb. Volt idő amikor kipróbáltam társkereső oldalakat, sokan írtak és dícsérték a képet(ez még a kacsaszáj és más fészbuk-stílusú baromságok előtt volt). Volt egy barátom is, ő már akkor kinézett magának a társaságban mikor még egy szót se szóltam, tehát gyanítom őt sem a műveltségem ejtette rabul.

Erős a gyanúm tehát, hogy szépnek mondható vagyok.

Mint mondtam, a büszkeség a fő oka. Többre tartom magam annál(és nem elsősorban a szépség miatt), minthogy kíváncsiságból ágyba bújjak valakivel. Az én értékrendemben a szex nem egy füves cigi, amit elszívok ha nem látják a szüleim, és nem is társasjáték, amit bármikor játszani lehet ha adott a partner. És legfőképpen, nem a saját élvezetem forrása. A szex thát nem cél, nem a hegy csúcsa. A szex olyan jutalom, amire számítani lehet, de elvárni nem. Minden nézőpontból különleges esemény, akár rituálénak is nevezhetnénk. Mint ilyen, meg kell adni a módját. Az én szememben nincsen szánalmasabb annál ahogy a 'modern' világban űzik, sehol a tisztelet, sehol a szentség(ne értsük félre nem vallásos értelemben), sehol a rituálé(hacsak az azt megelőző vacsorát nem erőszakoljuk azzá).

Az ilyenben én nem veszek részt. Régimódi vagyok, tudom. És makacs. És túl komolyan veszem a dolgokat. De ha én vagyok az egyetlen, aki így látja, akkor is inkább halok meg szűzen.

22/N

2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20 leszek és nekem lett volna alkalom bőven, mivel majdnem minden buliban rámakadnak srácok, de én nem akartam összeállni jöttmentekkel... akiknek csak arra kellenék és megismerni meg nem akar.. pedig manapság szinte már csak erről szól a legtöbb fiatalnak, csak szex és komoly kapcsolat nem kell nekik... akinek meg van párja sajnos elég sokan félrelépnek... erre van pl-m is nem volt még barátom, a legutóbbi srácot akivel randizgattam és majdnem a barátom lett már rajtakaptam 1 másik csajjal és ezek után már nem próbálkoztam vele tovább... de azért én még reménykedem hogy találok egy kivételt aki erősíti a szabályt :) bár néha elgondolkodom, hogy egyáltalán létezik-e, megéri-e rá várni.. ahelyett, hogy énis csak az élvezeteknek élnék...
2012. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22. vagyok.. bár abban sem vagyok biztos hogy ez az élvezeteknek élés menne nekem, mert azért szerintem érzelem is kell a szexhez :)
2012. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
d
2013. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem feltétlenül csúnyák. Én 19 évesen veszítettem el, pedig sorban álltak az úriemberek :) Van, aki meg szeretné várni a megfelelő társat és nem 13 évesen dobja oda magát divatból az első jöttmentnek.

Persze lehetnek lelki okai is, szerintem egyénfüggő.

2014. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!