Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti szűz lányok...

A 20 év feletti szűz lányok azért szüzek mert csúnyák?

Figyelt kérdés

Vagy más (lelki?) okuk van szűznek maradni?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, nem ítélek el senkit, mielőtt azt hinné, sőt...

27F


2012. jún. 23. 15:40
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Nem vagyok lány, de az is közrejátszhat, hogy komoly kapcsolatban a párjukkal szeretnék elveszíteni, és nem jött még ilyen férfi, vagy pedig, hogy pl. esküvő előtt nem szeretnék.
2012. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

általában csunyák...

vagy hülyék és házasság előtt nem akarják elvszteni (aztán találjanak is ilyen pasit... -.-)

2012. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%

20 vagyok es szuz. Mi az oka? 15-16 evesen korainak tartottam. Aztan 18 evesen lett egy baratom, aki alighogy osszejottunk megcsalt. Azota meg egyedul vagyok.

Csunyanak meg nem mondanam magam, oke, hogy nem mehetek szepsegversenyre, inkabb atlagosnak, vagy picit afolottinek mondanam magam.

2012. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
91%

én 20 évesen veszítettem el, és elég sokan szépnek tartanak, modellkedtem is egy ideig. egyszerűen így alakult, voltak előtte is kapcsolataim, de egyik fiúnál sem éreztem úgy, hogy szerelmes lennék, úgyhogy inkább szakítottunk, mielőtt megtörtént. mikor 20 évesen megismerkedtem a mostani barátommal, nem akarta elhinni, hogy szűz vagyok, de végül nagyon örült neki, és én is örültem, hogy vele veszíthettem el :)

szóval szerintem sok esetben inkább az van, hogy nem minden lány találja meg olyan hamar azt a fiút, aki tényleg megérdemli, és akivel szívesen elveszítené

2012. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
6%
Mert nagyon válogatósak (külső, pénz számít csak)!
2012. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Hole Hunter ***** válasza:
85%
Ismerek 20 éves szűz lányt...konkrétan gyönyörű, épp csak nem talált olyan pasikát (igaz nem is erőlteti), amelyik ne lett volna "kissé" debil... 44/VP
2012. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, ha nem vagyok indiszkrét, a VP az mi? (gondolok vmire, de... áh xD)


Amúgy mindenkinek a maga dolga a szüzessége.

A véleményem viszont (és most ez kortól független mondom), hogy a "csak házasság után" dolog SZERINTEM hülyeség.

Házat, lakást, kocsit, elektronikai cuccokat, sőt, még ruhákat sem vesz úgy az ember, hogy előtte ne nézné meg, ne próbálná ki.

Ha akkor derül ki, hogy nem éppen olyan a dolog, mint kellne, vagy ahogy elképzelték, az elég kínos tud lenni.

2012. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

nem. :)


azért vagyok szűz, mert kicsit több jelentőséget tulajdonítok a szüzességemnek, mint más csajok, akik egy buliban is simán elvesztik egy totál idegennel. persze nem vagyok szélsőséges, de mivel nem érzem gáznak, h 20 évesen az vagyok, így minek siettetném? majd ha összehozok egy normális, értékes kapcsolatot, majd gondolkodok ilyeneken. :)


(nem kell félreérteni, nem ítélem el azokat a lányokat se, akik meg bárkinek odadobják-bár kicsit sajnálom őket, egyszerűen csak más az értékrendem, mint nekik. :))

2012. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem... én pl azért vagyok az, mert olyannal szeretném az elsőt, akit szeretek:) És volt már kapcsolatom, de nem volt túl hosszú életű, a pasi egyszerre több lánnyal volt, és otthagytam.
2012. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
16%

Én lány vagyok, nem pasifaló, meg semmi ilyesmi, de én az első szerelmemmel 16 évesen vesztettem el, egy szép lánynak már 20 év alatt is van komolynak gondolt kapcsolata szerintem. hangsúly: SZÉP lánynak, szóval aki 20 év felett szűz még, az vagy oltárian ocsmány, vagy apáca.

És szerintem azért mert valaki 20 év alatt nem szűz, az nem azt jelenti hogy ribanc, és minden pasival lefekszik, hanem ez a normális.

23L

2012. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!