Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20 év feletti szűz lányok...

A 20 év feletti szűz lányok azért szüzek mert csúnyák?

Figyelt kérdés

Vagy más (lelki?) okuk van szűznek maradni?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, nem ítélek el senkit, mielőtt azt hinné, sőt...

27F


2012. jún. 23. 15:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Barátom velem vesztette el,20 éves volt..és nem csúnya.:) Egyáltalán.Csak,ő igazán szerelemből akarta és nem áll le ribikkel..

(Tudom,hogy lányokról szólt a kérdés,de gondoltam,leírom:) )

2012. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

Én régebben direkt az ilyen lányok társaságát kerestem, volt 3 néhány hónapig tartó kapcsolatom is, de csak rossz tapasztalataim voltak velük, így beláttam, hogy jobb kerülni őket. Az első a vallást nyomatta erősen, és amikor közölte, hogy a pokolban fogok megrohadni, amiért 2 hónap után meg akarom csókolni végre, és nem akarok minden vasárnap templomba menni vele, szakítottam, mert elegem lett. A második életét az anyja irányította, és a csaj úgy akarta elveszíteni, hogy az anyja készíti elő a terepet, ágyaz meg, gyújt gyertyákat, előtte meg ki akar engem 24 évesen oktatni az óvszerről, védekezésről, inkább hagytam azt is a francba, mert ne az anyós szabja már meg még a pózokat is, milyen már az... A harmadik meg csak szimplán benyögte, hogy ő utálja, gusztustalan, gyereket is inkább csak mesterségesen, stb, dobtam ezt is.


Pedig mindhárom szép volt, de ha nincs önálló akaratuk, humoruk, nem képesek élvezni az élet örömeit, és nem adják meg a minimumot sem egy kapcsolatban, akkor nem sokra megyek a meseszép nőmmel.

Inkább vagyok együtt egy pörgősebb, tüzesebb kiscsajjal, aki tudja, mi kell egy férfinak :)

2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, ennyit arról, hogy ezek a lányok mennyire "értékesek" (mert itt mindenki olyan nagyra van ezzel a dologgal...)

Sajnálom, hogy így jártál, de akkor legalább te tudod, hogy az értelmi szint nem arányos a szüzesség elvesztésének idejével (itt sokan így tartják...)

2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én nem is tudom... Ha lenne lányom, nem örülnék neki, ha 13 évesen "nagylányként" jönne haza a barátjától. Egyszerűen még nem érettek egy ilyen dologra, felelőtlenek, még a fenekükön a tojáshéj.
2012. jún. 25. 13:46
 15/25 anonim ***** válasza:
Azért 13 és 20 között is léteznek lányok:-D
2012. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Annak a válaszolónak üzenem, aki szerint a 20 év feletti szűz lányok


a) rondák,

b) apácák,


hogy durván általánosít. Én 27 vagyok, szépnek tartom magam és mások is engem, és szűz vagyok. Lelkileg valóban nem vagyok rendben teljesen a szexualitással kapcsolatban, de ezen dolgozom már 3 éve (pszichológussal).


Az élet nem oly fekete-fehér, mint sokan gondoljátok.

2012. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan vagyok,de barátom sem volt még. Annyira kegyetlenül félek a (férfias) férfiaktól, hogy az utolsó pillanatban mindig kitalálok valami hülyeséget, amitől elmegy tőlem az aktuális próbálkozó kedve... Illetve erre nincs is mindig szükség, rosszabb állapotokban olyan szinten remegek/dadogok hogy magától is lelép. :D

Érdekes módon a metroszexuális vagy meleg fajtával problémamentesen tudok társalogni/ismerkedni, csak ugye ebben az esetben egyikünk sem vágyik ennél többre...


L/20

2012. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
19 éves lány vagyok, lassan 20 és még szűz. barátom sem volt még, mert eddig nem érdekelt a dolog. pedig állítólag a suli legszebb lánya vagyok,de nekem ezt nehezemre esik elhinni.... na mindegy, most 1 hónapja lettem volna képes egy fiúval elkezdeni valamit,erre összejött egy lánnyal akit utálok....ennyit erről. a jövőben nem hiszem hogy találok még valakit ,akit ennyire szeretnék. abba meg nem akarok belemenni, hogy elveszítsem egy ismeretlennel,csakhogy végre ellegyen veszítve.
2012. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Én lassan 21 leszek és még szűz, és például azért mert nem volt még egy normális 2 hétnél hosszabb kapcsolatom...sajnos.Egyébként egyéjszakás kapcsolatom lehetett volna, de nem mentem bele...pedig már elszeretném veszíteni, mert már hiányzik a szex.Egyébként annyira rondának nem tartom magam, na jó persze bombázónak sem, de így alakult. Régen sokat ettem magam ez miatt, de valahogy mostanra kevésbé bánt a dolog. Egyébként egyre több olyan embert ismertem meg akik húszas éveik elején még szüzek, vagy épp nem rég vesztették el... és egyik sem mondható rusnyának és elvont embernek. Hát remélem hamarosan már nem mondom magam szűznek.
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
ÓÓ akkor teljesen jó helyen járok, én 18 éves vagyok, és még szűz, sőt barátom sem volt még. Azt hittem, hogy már csak kevés szűz lány van ennyi idősen, de akkor több mint hittem. Egyébként én is simán el tudom képzelni, hogy ha 20 éves koromig sem lesz normális kapcsolatom, hogy még akkor is szűz leszek. Amúgy arcmodell vagyok, és testalkatom is arányos, egyszerűen csak válogatós vagyok. Egyszer részegen majdnem elveszettem, csak hogy "el legyen vesztve", de aztán nem történt meg, másnap kijózanodva áldottam érte az eget. Szal nem kell csúnyának lenni ahhoz, hogy megőrizd a szüzességed.
2012. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!