Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám ringyónak hordott el...

Anyukám ringyónak hordott el mert nem vagyok már szűz! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Ma mondtam el neki hogy lefeküdtem a barátommal és kiakadt.

9hónapja együtt vagyunk a barátommal ,nagyon szeretjük egymást és ismeri is anyukám a barátomat sokat jár hozzánk.Most pedig semmibe sem vesz mit tegyek? Segítsetek!



2012. jún. 21. 19:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Fáj is igen hogy inkább nem becsülte meg hogy elmondtam neki..
2012. jún. 21. 20:20
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Hívd át a barátodat és kakiljatok a konyhaasztalra.
2012. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Én is a te korodban vesztettem el, nem titkoltam anyám előtt hogy megfog történni és mégis körülbelül ugyanígy reagált. (igaz én egy hónapja voltam együtt a barátommal)De mára megnyugodott azóta is megtudunk beszélni ilyen dolgokat is. Lehet nálatok is ez lesz, csak idő kérdése. És azt, hogy ringyó vagy ne vedd magadra, valószínű csak a sokknak szólt:)
2012. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Bocsi, bunkó leszek, de ennyi erővel anyukád is ringyó, amiért lefeküdt apukáddal....
2012. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát nem akartam k*csög lenni, de pont erre gondoltam, mint az utolsó...
2012. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas az anyukája,csak a kérdezőék elhamarkodták a dolgot kicsit,9 hónap azért nem olyan sok idő. Nem esik jól neki nyilván hogy nem beszélgettetek róla,ettől még nem kell ringyónak nevezni téged,de szerintem sokk érte,majd ahogy telik az idő biztos megenyhül,de azért lássuk be 9 hónap után ágynak esni gondolom mikor összejöttetek 15 környékén voltál,szerintem kicsit elsiettétek,anyukád is így gondolja,meg aztán számtalan problémája lehet.
2012. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

magam is anyuka vagyok a lányom 24.éves. azzal nem értek egyet ahogyan az anyuka reagált, mert ez azt sejteti, hogy nem tud barátnöként viselkedni a gyermekkel szemben.a gyermeket megalázni nem szabad mert lelkileg ez nagy törés lehet. pedig az sokkal megnyeröbb és bizalmasabb kapcsolat lehet a gyermek és a szülö között, ha a gyermek tudván, hogy bizhat a szülöjében barátként ossza meg a gondjait. ebben és az ilyen hasonlo hozzá állásban a szűlö azt éri el, hogy a gyermek hazudozni kezd.öszintén sajnálom az ilyen gyermekeket pedig én magam is maradi felfogásu vagyok.és nem tartom helyénvalonak a házasság elötti nemi életet.

mit tegyél?

hát nehéz tanácsot adni mert nem ismerem az édesanyád természetét, bár a leirásbol sejtem milyen lehet.az sem megoldás ha nem beszélget veled, mert igy csak nö a feszülség köztetek, aminek robbanás lesz a vége. mivel te vagy a gyermek csak javaslom, de nem kötelezö, hogy probálj meg valahogy a kedvében járni, s ha a jokedvet tapasztalod nálla, akkor mond el neki, hogy egy beszélgetésre szeretnéd invitálni, és szeretnéd ha meghalgatna. kérd ki a véleményét, miért nem tartotta helyesnek,amit tettél, és mond el öszintén, hogy nem akartad megbántani, hiszen öszinte voltál, és bevallottad, amit, de ezt már ne mond neki méltányolni kellene. ha nem teszi akkor tényleg szörnyü anyukád van... egy anya.

2012. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10%
én nagy ívbe leszarnám, mit mond muterom... esetleg keress olyat a családba aki kiáll melletted... ne hagyd hogy anyád éljen helyetted...
2012. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
ülj le vele, és mondd el neki, hogy mi a helyzet. szerintem hirtelen jött neki a helyzet, és ezzel védekezik. de ha elmondod neki, hogy .. kevés fiatal oszt meg ilyet a szüleivel, és te megtetted..az nem a "ringyó" jelzőt érdemli..inkább az "érettet"..kész voltál vállalni a felelősséget a "tettedért".
2012. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
21:33-as anyukám nem bírja felfogni csak sír és kiabál..
2012. jún. 22. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!