Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, ha már nagyon...

Mit tegyek, ha már nagyon zavar az hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar hogy a környezetemben már szinte senki nem az már csak én :( és már nagyon zavar... az előző barátomal meglehetett volna, de valahogy akkor még nem éreztem magam készen rá. 10 hónapja szakítottunk. amúgy 16 éves lány vagyok .
2012. jún. 21. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak a környzeted miatt van ezb elég béna ....


csak akkor veszídsd el ha te is akarod

2012. jún. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Mi zavar benne? nem kell majomkodni és mindenkit követni ....de hát beállhatsz a sorba az olyan lányok mögé akik csak azért akarják elveszíteni mert "jézusom nehogy már szűz legyek"....te tudod,biztos találsz magadnak egyből olyat akivel megteheted ebben biztos lehetsz...de h kövesd a többi majmot, sztem nem éri meg.

nem bántásból írtam ,nekem ez a véleményem :)

2012. jún. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Inkább egyenlőre fogadd el ezt a "zavaró helyzetet", de ne menj bele olyasmibe, amit később nagyon megbánhatsz. Mindennek eljön az ideje. Az elsőnek különösen nagy jelentősége lehet.
2012. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

én is 16 voltam mikor elvesztettem, aztán utolag azt mondom bár ne ugy lett volna hanem késöbb. tudod mennyire fogod utálni magad miatta ha valami nem mélto emberrel történik meg? én már 26 vagyok és MÉG MINDIG idegesit hogy akkor történt és ugy ahogy. jobban szeretek nem is gondolni rá.

nem olyan nagy teher az a szüzesség, kibirod még. és nyugi nem fogsz ugymaradni :D

2012. jún. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Lányként nem tudom milyen érzés lehet, én nekem 22 felett már tényleg nagyon pocsék volt, főleg amiatt hogy külsőre egyébként simán megütöm az átlagot, csak a szüleim idióta nevelése miatt elég félénk ember vagyok, nem csak lányok terén hanem úgy amúgy is, úgyhogy eljött az a pont amikor azt mondtam magamnak hogy nem várok tovább. Elmentem egy hivatásoshoz, utólag belegondolva nem volt egy nagy szám, de nem is volt rossz, nem is bántam meg. Persze ettől nem lettem tapasztaltabb vagy akármi, de legalább tudat alatt már nem jön elő a gondolat hogy szűz vagyok. Egy zavaró tényező kilőve.


23/F

2012. jún. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tájékoztatlak hogy ha nem augusztus 24 és szeptember 23 között születtél akkor sosem voltál szűz kedves utolsó. Menj vissza inkább legózni.
2012. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Mi zavar benne,hogy nem keféltek szét még mint rengeteg kortársadat? De most komolyan éretlen gyerek vagy.Birka vagy hogy követni akarod a többit? ha a többi elkezd drogozni majd leugrik a hídról mész te is hogy még csak te nem csináltad?

Használd már az eszed.

Majd ha igazán szerelmes leszel,és elég érett leszel hozzá,akkor úgyis tudni fogod és lefekszel először a barátoddal,kérdés és bizonytalanság nélkül.

Addig tanulj,barátnőzz,járj teaházba,kávézóba,sétálgass,sportolj,mozizz stb.mint egy normális 16 éves gyerek,ne ezen izgulj.

Ha van tartásod,önbecsülésed,és normális értékrended,nem ezen rágódsz én nem fekszel oda valaki alá,csak hogy a többiekhez "tartozz.

Voltak gyerekszerelmeim,"barátaim" nekem is tiniként,mégis csak 19 évesen veszítettem el a szüzességem,és nem azért tettem,mert "jaj nem akarok szűz lenni",kívántuk egymást a barátommal,csodálatos volt és életem legjobb döntése,hogy nem 13-16 éves gyerekként tettem ezt meg valamelyik gyerekszerelmemmel akik jönnek-mennek az ember életében.Mai napig vele vagyok.Hidd el jót akarok a lányok 99%a megbánja hogy túl hamar szexel 17-18 előtt.

2012. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
veszítsd el velem :D
2012. jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HalkHogen ***** válasza:
100%
A kis barátnőid úgyse látják rajtad, hogy még szűz vagy (hacsak ki nem írod a homlokodra), úgyhogy ezért nem kell zavarnia egyáltalán. Különben pedig lefogadnám, hogy a legtöbbjük hantázik, s ugyanolyan érintetlen, mint te. :-)
2012. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem kéne, hogy zavaró legyen. Az a gáz, hogyha ez zavar Téged... Én szűz vagyok, és nem zavar, ha akartam volna, akkor lehetőség lett volna, de nem éltem vele. 20/l
2012. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!