Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves fiú vagyok és még...

FlexesMISI kérdése:

15 éves fiú vagyok és még szűz. Kicsit zavar hogy szűz vagyok még és már nagyon szeretném az elsőt. Nem tudom hogy hogyan kellene csinálnom.1: egy szűzzel akit szeretek vagy 2: egy tapasztaltal de érzések nélkül. Melyik lehetőséget válasszam?

Figyelt kérdés

Félek hogy elrontok valamit.


Indokoljátok a választ. Köszönöm



2012. márc. 20. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Menjél legózni.
2012. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azzal csináld akit szeretsz, azzal mindig élvezetesebb:)
2012. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beatrix.P válasza:
100%
Inkabb egy szuzzel akit szeretsz.
2012. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha azzal csinálom akit szeretek de elrontom és ezzel eláshatom magam nála. :(
2012. márc. 20. 18:14
 5/12 anonim válasza:
Szia :) Én 16 éves vagyok ( lány ) a barátommal 15 évesen feküdtem le..ő is szűz volt még...az a te döntésed, hogy olyannal szeretnél akit szeretsz, vag egy olyannal aki tapasztalt de érzések nélkül, ha már nagyon szeretnéd és nincs barátnőd...akkor előbb keresned kell..és ha ő is szűz akkor ő nem fog egyből bele menni úgyhogy várnotok kéne..persze ha olyat akarsz akit szeretsz is...én ezt tenném. De ha viszont érzések nélkül is menne, akkor...tedd amit jónak látsz..ha védekeztek baj nem lehet ez a lényeg :)
2012. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dugd a saját s*ggedbe!
2012. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te gyökér barom most gondolom együtt vagy a csajjal akkor megakarod csalni??? vagy mi??? mit rontanál el?? 1: Izagsd fel, 2: csak utána élvezz el! Innentöl kezdve egy szüznek már álomférfi vagy!!
2012. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha már nagyon el akarod veszíteni, keress fel egy k*rvát.

De a helyedben még várnék pár évet, a te korodban és is ilyen kis "bármelyik csajt megdugom, csak legyen már meg az első" típus voltam, de én azt hiszem jól döntöttem, és vártam az igazira. :)

2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm az utolsó válaszadónak.


Az elötte lévőnek pedig nem. Csak van 1 csaj akivel lehetne valami érzés is mivel én akarom és tudom hogy ez kölcsönös csak attól félek ha eljutnánk odáig akkor persze hogy hű maradnák hozzá de könnyedén elrontanám ezért is kérdeztem hogy előtte legyen meg buliba vagy valahol és utána egy bnőt akivel már 'menne' a dolog mert már lenne némi tapasztalatom

2012. márc. 20. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam akkor 15 éves vagy, és zavar, hogy szűz vagy? Már megbocsáss de te hülye vagy. Bocs, de erre, erre már tényleg nem tudok mást írna, hogy 15 évesen miért nem kellene szűznek lenned
2012. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!