Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, titeket zavarna,...

Szűz lányok, titeket zavarna, ha egy fiú már nem lenne szűz? Járnátok vele ha tetszik?

Figyelt kérdés
20 vagyok és egy lány barátommal ha én is szeretném, együtt elveszíthetnénk és jó is lenne, de ha ez valakit később zavarni fog :/ meg szerintem én is megbánnám, hogy nem az igazival veszítettem el. Szerintetek?

2012. jún. 20. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem is megbánnád később ( és megadhatnád a csaj számát)
2012. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem nagy durranás bár itt mindig szétoszlanak a vélemények ...


Én azt mondom még mindig sokkal korekteb mint kur'vával..


És nagyon sok emberke itt szoktam olvasni ,h azzal veszti el...

2012. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell túlparázni. Bocs, én már nem vagyok szűz, de épp ezért van egy kis rálátásom a témára.

Először is, egy lány csak onnan tudhatja, hogy szűz vagy-e, ha te elmondod. Mivel semmilyen változással nem jár. Másrészt még életemben nem láttam olyan lányt, akinél ez szempont lett volna. Fordítva már igen. De egy szűz lánynak inkább jobb, ha tapasztaltabb a fiú, mert jobban oda tud figyelni a lányra.

Ja és hogy nem az igazival vesztetted el... az a helyzet, hogy az emberek jelentős többsége nem az igazival vesztette el. Pontosabban akkor azt hitte, de aztán mégiscsak szakítottak. Szóval ezen felesleges problémázni, statisztikailag szinte nulla az esélye annak, hogy az ember valóban az igazival veszítse el - még ha akkor azt is hiszi.

2012. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ez csak a lányoknál olyan nagy cucc. :D Jó hallani hogy vannak fiúk is akik így gondolkodnak. Engem nem érdekelne nagyon hogy szűz vagy vagy sem.
2012. jún. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam például előny ha még szűz, de úgy látom egyedül vagyok ezzel.
2012. jún. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Akkor szűz maradok :))) Ha már egy lány sokkal jobban örülne neki ez már elég indok(lehet hogy pont ő lesz az akibe beleszeretek, meg tuti nem jó belegondolni neki abba ha már nem lennék szűz).

Na szóval annyi hogy van ilyen lány(utolsó, köszi ^^) és akkor érte megéri :) meg szerintem én is megbánnám. szerelemből biztos jobb. És nem adom meg a számát.. mert amúgy normális lány csak bennem megbízik és néha nagyon elvagyunk :D persze ha talál magának egy rendes fiút aki szerelmes lesz belé akkor többet nem csinálunk ilyet :D (amúgy ezt se kéne? (főleg az utolsó válaszoló véleménye érdekelne:$) az zavarna ha már máshogy okoztam örömet egy rendes, szűz lánynak?:D

2012. jún. 20. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mesél róla az illető, hogy kivel mit csinált, meddig jutottak, akkor elviselem. Tekintve, hogy azért én sem csak az arcra pusziig jutottam el.
2012. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!