Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el anyumnak hogy...

Hogy mondjam el anyumnak hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Csak 14 éves lány vagyok de, mindketten úgy éreztük hogy most már itt az ideje. A szüleink nem tudják, de van egy olyan érzésünk hogy ebből nagy balhé lenne :( Titkoljuk, és majd csak 16 évesen mondjuk el nekik?...
2009. jún. 28. 11:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

De ha valami a magánügyem, akkor nem stresszelek azon, hogy hogyan mondjam el. oha nem beszélgettem a szüleimmel a szexuális életünkről (sem az enyémről, sem az övékről), de soha nem paráztam ezen, hogy jajj, hogyan mondjam el. Ha valamin már agyalok, hogy el kellene mondani, de a másik mit gondol és megbántódik, akkor az már nem a magánügy kérdése...

Másrészt meg egy 14 éves még gyerek, a szüleinek tudnia kell ilyen dolgokról.

2009. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Dehogyis:)

Igazad van,(8)válaszoló. Tisztában vagyok azzal hogy még korai.

2x már megkérdezte, de mindig gyáva voltam kimondani, egyszerűen az jön ki a számon hogy még nem, és szerintem ráér. Na még az hogy én mondjam meg neki:S...

És megint csak nem az én anyám a legnagyobb gond, hanem az ő szülei.

Az sem lenne jó, ha később azt modnom neki, hogy 16 évesen vesztettem el?

2009. jún. 28. 12:28
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges hazudni. Én nem sokkal a 16. születésnapom előtt vesztettem el, illetve ajándékoztam oda a barátomnak (tudom, hogy hova került, ezáltal nem vesztettem el...:)), és a szüleim tudtak róla, hogy meg fog történni, és inkább nagyon örültek annak, hogy őszinte voltam, és elmondtam nekik. Pedig elég szigorúak, de ha őszinte vagyok hozzájuk, kenyérre lehet őket kenni. Szerintem sokkal jobban megérné, ha őszinték lennétek, mielőtt belevágtok bármibe is, mert ha segítség kell, nem tudtok majd mit csinálni. Na mindegy, de szerintem mondd el, biztos nem fog neki örülni, de legalább tudjon róla, hogy ha a későbbiekben baj van, tudjon segíteni.
2009. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Én 15 és fél voltam mikor lefeküdtem a barátommal.(azóta is együtt vagyunk) Anyunak nem mondtam konkrétan el, nem tartottam olyan fontosnak. De ha rákérdezett volna, nem tagadtam volna le. Arra már nem emlékszem, h hogyan tudattam vele a dolgot, de egyáltalán nem csinált belőle gondot. Eljött velem a nőgyógyászhoz és felirattunk nekem fogamzásgátlót. Így ő is nyugodtabb :) Szóval szerintem nyugodtan mondd el anyukádnak. És te is menj el nőgyógyászhoz.
2009. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
18/L utolsó voltam
2009. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

Lehet butaság, de én ha egy ilyen információt elmondok apunak, nem hiszem hogy titokban tartaná anyám elöl.

Lehet Nálatok ez másképp van és nem ezért kérdezett rá anyukád már 2x is.

De gondolom nem most jött le a falvédőről. Az enyémnek (bár én már 18 voltam) meg sem kellett mondanom, hogy megtörtént, mert tudta.


Másrészről szerintem apukád is szeret Téged, de biztos nem örül, hogy ilyen fiatalon feküdtél le valakivel. Anyukád valószínűleg pont így reagálna. Főleg ha már rá is kérdezett.

2009. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Anyukám és apukám már nem élnek együtt. És amikor apumnak elmondtam, akkor örült, mert őszinte voltam :)
2009. jún. 28. 13:26
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ez a válasz nem fog tetszeni, de eléggé úgy érzem, hogy a mai általános-középiskolás gyerekek nagy tévedésben vannak. Amíg kiskorú vagy a szüleid felelnek érted, ami azt jelenti joguk van tudni bizony erről is, és amíg nem vagy felnőtt addig egyáltalán nem a magánügyed. Ha már rákérdez anyukád nem is értem mi értelme azt hazudni, hogy nem. Én csak abból tudok kiindulni én hogyan viselkednék ha lenne gyerekem: bár egyáltalán nem értek egyet a korai szexszel, ha már megtörtént ezért nem harapnám le a fejét, csak ne hazudjon és ismerjem a fiút. Mert ha balul sül el akármi rögtön a szülőt veszik elő és nem a már felnőttnek érzem magam 14 évesen gyereket!
2009. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
"Anyu, már nem vagyok szűz." És most. És ha már nagykisány vagy, nem árt tabit íratni vagy ilyesmi.
2009. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Szerintem ma már, fel van gyorsulva minden.

Egy 14éves már olyan,mint ezelőtt20évvel.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyes volt,amit tett,csak egyszerűen annyi, hogy pont ilyen idős osztályom van, és mindenki eléggé elvetemedett.Nekik már nem az a norma, mint nekünk volt.Te ismered amúgy anyukádat, és neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél tudatni vele, és mit nem.

2009. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!