Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el anyumnak hogy...

Hogy mondjam el anyumnak hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Csak 14 éves lány vagyok de, mindketten úgy éreztük hogy most már itt az ideje. A szüleink nem tudják, de van egy olyan érzésünk hogy ebből nagy balhé lenne :( Titkoljuk, és majd csak 16 évesen mondjuk el nekik?...
2009. jún. 28. 11:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

hát szerintem hiba volt ilyen korán elveszíteni, de inkább legyetek őszinték és vállaljátok a felelősséget, ha már azt megtudtátok tenni.. :/

legalább anyud feltud világosítani egy-két dologról, másrészről ha tud róla akkor ha baj van tud segíteni..

szerintem mond el és NE titkolózz...

17/L

2009. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű. Ha az én anyám megtudja, tuti hogy megtudják az ő szülei. Abból pedig "háború" lesz mert nagyon szigorúak.:S

Amúgy az apám már tudja, de ő más tészta, mert megért engem, ő is 14 évesen vesztette el.

2009. jún. 28. 11:54
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha apukád tudja, akkor nem feltétlenül kell anyukád orrára kötni. Ha bármi baj lenne, édesapád tud segíteni, hiszen felnőtt már...


Egyébként ha nektek jó volt, és úgy érzitek itt volt az ideje, akkor örüljetek hogy megtettétek, és ne hagyjátok, hogy bármilyen szigor beárnyékolja az örömöt.

Az én lányom 15 évesen veszítette el a szüzességét, itthon, és másnap meg is tudtam. Mindent megbeszéltünk. Nem igaz, hogy örülök neki... de jobb biztonságban tudni a saját gyermekemet.

2009. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen veszítettem el. Fél évvel később mondtam el, anyukám nagyon haragudott. De nem azért, mert lefeküdtem valakivel, hanem mert fél évig titkoltam.

Szerintem mondd el, légy őszinte!

2009. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

HA NEM örülne neki akkor sehogy.

Nekem anno anyám a naplómból olvasta el, mit műveltem az első barátommal, úgyis szörnyű volt,mivel nagyon konzervatív.Ma már tabu téma

2009. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha ahhoz elég felnőtt voltál hogy szexelj 14 éves kislány létedre, akkor ne az okozzon gondot hogy elmond nekik.
2009. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
nem kell elmondani nekik, ez a te dolgod, még ha fiatalka is vagy (és megjegyzem nagyon fiatalka vagy és nagyon hiba volt már most lefeküdni vele, még bőven ráértél volna, de a te életed és tested), szóval ez egyszerűen nem kell hogy téma legyen a családi ebédnél, a szexuális élet mindenkinek a saját magánügye. változtatni már úgysem tudsz rajta meg ők se, örülni biztosan nem örülnének, csak a feszültség lenne belőle, az meg nem hiányzik senkinek.
2009. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el, de anyám alapból úgy jött oda hozzám, hogy sejti, hogy nem ő lesz az akinek ezt elmondom. Szerintem fölös elmondani neki, ha csak baj lesz belőle.
2009. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Jöhet a bunkó vagyok és a lepontozás, akkor is ez a véleményem: Az ilyen kérdésekből látszik, hogy gyerek vagy még, nem csak Te, hanem mindenki, aki ennyi idősen veszti el a szüzességét. Annak ellenére, hogy a szexhez már felnőttnek érzed magad, rettegsz, hogy "jajj, megtudja anyu meg a nagyi, mi lesz most?" Ha le tudtál feküdni valakivel, ahhoz is felnőttnek kell lenned, hogy anyukád elé állj és tényként mondd el neki mi történt. Nekm kell mentegetőzni meg részletekbe menni, de 2 évig titkolni a legrosszabb ötlet. Az nemcsak gyávaság, de hazugság is.

Ha lányom lesz, nem az fog bántani, hogy gyerekként már nem szűz (bár nem fogok örülni neki), hanem hogy fél tőlem és nem bízik bennem annyira, hogy elmondja és hónapokig, évekig hazudik erről.

Na, lehet nyomni azt a lepontozót:)))))))

2009. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
ez nem hazugság, ez egyszerűen csak nem beszédtéma. magánügy!
2009. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!