Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem vérzett? O. o

Miért nem vérzett? O. o

Figyelt kérdés

Mikor először feküdtünk le a barátommal féltem, hogy vérezni fog, mert nekem ő volt az első, de nem történt semmi. Még akkor sem, mikor nem félt teljesen betenni. Mikor először szeretkeztünk úgy, hogy végig tövig bent volt, nem fájt egyáltalán és egy csepp vér nem volt sehol...

Mi lehet az oka? Ennyire rugalmas lenne a szűzhártyám? (Azóta is bőszen szeretkezünk, majdnem minden nap, lehetséges lenne?), vagy már nem voltam szűz? (Olvastam olyanról, hogy esetleg még úszás közben is elszakadhat, meg ilyenek, de nem emlékszem, hogy valaha is fájt volna...)

Előre is köszönöm!

15/l


2012. márc. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azért őszintén remélem, hogy a "mindig nagyon vigyázunk, egyenlőre még nem szeretnénk gyereket." nem azt jelenti, hogy megszakítással védekeztek!

Mit használtok? Óvszert?

2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Igen, mindig óvszert. És nagyon vigyázunk, hogy mikor végzett, akkor se történhessen baj, szóval hogy a gumiból ne juthasson még a környékére sem.

Szerencsére nekem sem kell aggódnom soha :)

2012. márc. 28. 20:42
 43/45 anonim ***** válasza:
Okés, csak azért kérdeztem rá, mert akkor szokták azt mondani, hogy "vigyázunk", mikor vki megszakítással védekezik... azért ijedtem meg kicsit:D
2012. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! :D
2012. márc. 28. 21:09
 45/45 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jár vérzéssel és fájdalommal az első szex. Én sem véreztem és nem is fájt nagyon, inkább csak egy kis feszülést éreztem. A szűzhártya alakja, rugalmassága ugyanolyan egyéni adottság, mint mondjuk a mellméret vagy a szem színe. Van olyan, aki úgy születik, hogy eleve tág a szűzhártyája, általában az ilyen lányok nem szoktak vérzést vagy fájdalmat tapasztalni. Másrészt a szűzhártya bármitől átszakadhat/kitágulhat, nemcsak a szextől. Ez lehet például megerőltető testmozgástól is.


27/L

2012. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!