Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem vérzett? O. o

Miért nem vérzett? O. o

Figyelt kérdés

Mikor először feküdtünk le a barátommal féltem, hogy vérezni fog, mert nekem ő volt az első, de nem történt semmi. Még akkor sem, mikor nem félt teljesen betenni. Mikor először szeretkeztünk úgy, hogy végig tövig bent volt, nem fájt egyáltalán és egy csepp vér nem volt sehol...

Mi lehet az oka? Ennyire rugalmas lenne a szűzhártyám? (Azóta is bőszen szeretkezünk, majdnem minden nap, lehetséges lenne?), vagy már nem voltam szűz? (Olvastam olyanról, hogy esetleg még úszás közben is elszakadhat, meg ilyenek, de nem emlékszem, hogy valaha is fájt volna...)

Előre is köszönöm!

15/l


2012. márc. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Igen, volt több, szám szerint kettő, ebből az első nem volt komoly, a második igen, volt csók is, 5 hónapig jártunk, de mivel nem ő volt az igazi, ezért nem tartott tovább.


Nem egyedül mentem a koncertre, hanem a barátaimmal, és nem volt cigi, mert ez nem rockkoncert volt, hanem az egyik barátom zongorázott egy könnyűzenei esten és mentünk biztatni :)

Pia sem volt, nem szoktam inni, mikor először kóstoltam az alkoholt, csípte a számat, azóta sem ittam, a cigi pedig sosem vonzott.

2012. márc. 28. 12:55
 32/45 anonim ***** válasza:
50%

Kislány, nagyon nagyokat nevetek rajtad, kész kabaré. Te tényleg elhiszed, hogy 14 évesen komoly kapcsolatban voltál??? Tudod, mi az? Ez a mostani sem komoly, gondoltam szólok. Nem attól lesz egy kapcsolat komoly, hogy szétrakod a lábaid.

De mindegy is, mint írtam, menthetetlen vagy. Annyira meg vagy győződve arról, hogy ezek a baromságok, amiket írsz, igazak, hogy valami eszméletlen.

Ma is lesz dugi? Csak hogy gondoljak rátok. Ja és a pasidnak üzenem, hogy jól csinálja, így kell hülyíteni egy tinit! Bár gondolom, nem volt nehéz felcsípnie.

2012. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
És a koncert alatt kezdett már alakulni a dolog? Számomra akkor is furcsa, hogy egy 20éves felnőtt srác rámozdul egy 14éves kislányra. Érthetetlen. Vagyis én értem, de inkább nem írom le, mert támadásnak veszed:)
2012. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Nézd, nem fogok most veled leállni veszekedni - bármennyire is szeretnéd ezt elérni. Nem ismersz se engem, se a páromat, nem tudod, milyen a kapcsolatunk és egy szóval sem mondtam, hogy attól lesz komoly egy kapcsolat. Egyébként a mi kapcsolatunk komoly, de most nem fogom ezt itt mindenfélével alátámasztani, nem annyira izgat, mit gondolsz, hisz én sem ismerlek, nem is tudom, hány éves vagy, csak annyit sejtek, hogy nincs valami jó életed, hogyha azzal boldogítod magad, hogy mást oltogatsz. Remélem, sose leszek olyan, mint te és szívből remélem, egyszer te is boldog leszel valakivel, aki nem használ ki - mert a szavaidból úgy vettem ki, már egy párszor pórul jártál. Nem mindenki találja meg elsőre az igazit. Szurkolok neked, mert szerintem sikerülni fog túllépned ezen az egészen, hidd el, nem fogod attól jobban érezni magad, hogyha másokat próbálsz rosszabbul látni, hogy ne érezd magad egyedül. Keress (több) barátot, akik elfogadnak, ne legyél velük ilyen, mint velem, mert akkor ne csodálkozz, hogy egyedül maradsz. Majd ha lesz önbizalmad, te is olyan pozitívan fogod látni a világod, ahogy mi is a barátommal.

Kár, hogy mindenben a rosszat látod meg, abban is, amiben nincs. Rossz lehet így élni.

Minden jót, minden sikerül, ha akarod és teszel érte! ;)

2012. márc. 28. 13:05
 35/45 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam rá úgy, mint srácra, csak mint haverra, de nagyon jól el tudtunk beszélgetni, így, többen találkozunk még egy jó párszor és utána egyszer elhívott sétálni kettesben. Sose éreztem a korkülönbséget kettőnk közt, körülbelül egy szinten vagyunk, mert nekem ugye meghalt az apukám, szóval sose voltam annyira gyerekes, vagyis hogy nem húzódott el a gyerekkorom túlságosan. Neki is halt már meg fontos személy, ő volt az első, akivel erről beszélni tudtam komolyan - anyukámon kívül - és neki is én voltam az első, aki megértette. Lassan alakult ez ki, több, mint másfél hónap alatt. De az az igazság, hogy már az elején is vonzott... :)

Csak még magamnak sem mertem bevallani. Egyébként nyugodtan leírhatod, nem veszem támadásnak, látom a válaszaidon, hogy nem vagy rosszindulatú.

2012. márc. 28. 13:09
 36/45 anonim ***** válasza:
50%

Sajnálom szegény anyukádat, remélem egyszer észreveszi, mennyire jól tud manipulálni a kislánya.

Csak egy kicsit magamról: soha nem vertek át, mert nem hagytam magam. Nyitott szemmel kell járni, tudom, hogy ez neked még nehéz, mert kicsi vagy. Éppen ezért nem kéne ennyi idősen azt csinálni, amit csinálsz. Nagyon kis öntelt fruska vagy, erről most szokj le, mert még nagyon megjárhatod.

Boldog párkapcsolatban élek, immár három éve. Ja, és komoly kapcsolatban, nem olyanban, mint te. Húszon felül vagyunk, dolgozunk, együtt élünk, és tervezgetjük az esküvőt és alig várjuk, hogy végre babánk legyen.

Úgyhogy köszönöm az éretlen agyadból kipattanó tanácsaid, de nincs rájuk szükségem. Kicsit többet megéltem már a világból, mint te, úgyhogy ne te oktass ki engem. Még jó, hogy nem ismerlek, ritka idegesítő kis kullancs lehetsz.

2012. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Remélem, a pároddal nem így beszélsz, mert ha mégis, nem lennék a helyében...
2012. márc. 28. 13:15
 38/45 anonim ***** válasza:

71%-os!


Fogadd meg a kérdező "ma 13:05-ös" válaszát.

Szerintem felesleges az érettségét megkérdőjelezni. Egyértelműen látszik, hogy érettebb a koránál... Legalábbis ami a gondolkodását illeti.

2012. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor leírom.

Tehát a srác 20 volt, te meg 14.

Mik lehetnek azok az okok, amik miatt egy felnőtt ember egy kislánnyal kezd?

1, Csak megakarja dugni. Akár többször is.

2, Nincs elég önbizalma, ezért egy érett csajnál 0-a az esélye.

3, Könnyebb egy kislány fejét telebeszélni mindenféle hülyeséggel, így könnyebb is vele összejönni.


Most csak a 3 legfontosabbat említettem meg. Nem bántásból mondom, de a barátod is belesorolható valamelyikbe, vagy valamelyik alcsoportjába. Mert olyan nincs, hogy egy teljesen magabiztos, normális, jól kinéző stb. stb. felnőtt fiú, egy kislánnyal kezdjen. Még akkor sem, ha az illető lány érettebben gondolkodik a korosztályánál.

2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a nagy oltogatást. Igen, fiatal, ez tény. Én sem mondom, hogy mindenkinek ilyen korban kellene kezdenie.

De bizony az írása és a gondolkodása alapján ez a leányzó értelmesebb, mint itt jó páran. Nem tudom mivel jobban azok a 17-30 évesek, akik védekezés nélkül szexelnek, majd idejönnek sírni, hogy "most akkor terhes vagyok, mit tegyek?".

Ebből is látszik, hogy nem a koron múlik az, hogy mennyire érett vki.


Én is 15 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem. A barátom akkor 19 volt, ő volt az első szerelmem és az első barátom. Egy év után feküdtünk le egymással, tehát nem pár nap után...

Szerelmesek voltunk mindketten, együtt voltunk majdnem 3 évig. Soha nem bántam meg, szép emlék marad, hiába nem vagyok már vele.

Mindig védekeztem, soha, egyetlen egy alkalom sem volt még hogy elmaradt volna rendesen, pedig már 21 vagyok. Soha nem kellett azon aggódnom, hogy terhes vagyok-e, mert képes voltam felelősségteljesen gondolkozni és szexelni.

Jó tanuló voltam (most is az vagyok) és ribanc sem lettem attól, hogy 15 évesen megtörtént.


Persze, amikor 15 éveseket látok, én is azt mondom, hogy "jajj de kislány". Persze, vmilyen szinten én is az voltam. De ha vki 15 évesen tud éretten gondolkodni, akkor nem értem mi a gond.


A kérdést illetően pedig:

Lehet, hogy már régebben elszakadt a szűzhártyád, de az is lehet, hogy rugalmas. Olyan nő is van, akinek csak szüléskor szakad át.

Nem jelent semmit.

Nekem sem volt egy csepp vér sem egyébként.

2012. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!