Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem vérzett? O. o

Miért nem vérzett? O. o

Figyelt kérdés

Mikor először feküdtünk le a barátommal féltem, hogy vérezni fog, mert nekem ő volt az első, de nem történt semmi. Még akkor sem, mikor nem félt teljesen betenni. Mikor először szeretkeztünk úgy, hogy végig tövig bent volt, nem fájt egyáltalán és egy csepp vér nem volt sehol...

Mi lehet az oka? Ennyire rugalmas lenne a szűzhártyám? (Azóta is bőszen szeretkezünk, majdnem minden nap, lehetséges lenne?), vagy már nem voltam szűz? (Olvastam olyanról, hogy esetleg még úszás közben is elszakadhat, meg ilyenek, de nem emlékszem, hogy valaha is fájt volna...)

Előre is köszönöm!

15/l


2012. márc. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Nem arra voltam kíváncsi, hogy szűz vagyok-e, nem is ez szerepelt a kérdésben, csak nem értettem, hogy miért nem véreztem, ennyi.

Egyébként - bár semmi közötök hozzá - mindig nagyon vigyázunk, egyenlőre még nem szeretnénk gyereket.

2012. márc. 28. 10:45
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy polgárt pukkasszak: ne törődj egyik irigykedővel sem. Ha jól esik, akkor csináld, de védekezz. :)

Az örök szerelmet meg felejtsd el.

2012. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Örök szerelem igenis létezik, csak attól függ, ki mit ért szerelem alatt. Nyilván a tenyérizzadós, pillangók a hasban szerelem nem tart sokáig, fizikailag képtelenek is lennénk elfogadni, de sírig tartó szerelem - a szó kicsit más értelmében - igenis létezik. Egy nagyon erős szeretetfajta, ragaszkodással, kitartással, önzetlenséggel, önfeláldozással. Szerelem az, amikor a másik fontos nekünk - nem úgy, mint a barátaink. Szerintem ez tarthat örökké. Én úgy érzem, addig fog - ha rajtam múlik. Mindent megtennénk egymásért, pont ezért szerettem volna, hogy teljesen megismerjen, ezért szerettem volna odaajándékozni magamat, mint eddig és ezután se senki másnak, csak neki. Szerintem nagyon szép dolog, és az a nézőpont meg már rég elavult, hogy házasságig semmi szex. Szerintem annak egyébként egy csomó hátránya is van (nem mondom, hogy nem szép, meg megható dolog).
2012. márc. 28. 10:50
 14/45 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem. Nem törvényszerű, hogy mindenki vérzik az első alkalommal. Nincs ezzel semmi baj. Inkább örülj neki, hogy nem fájt, ez azt is jelenti, hogy alaposan előkészítettétek a "terepet". Helyes. Ha előtte nem voltál fiúval, akkor nyilván szűz voltál, ne agyalj ezen, mert nincs nagy jelentősége. Most meg már pláne. Csak aztán védekezzetek ám rendesen!
2012. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Védekezünk minden egyes alkalommal.

Nem agyaltam ezen annyit, csak nem értettem a dolgot, de akkor ezek szerint semmit nem jelent :)

2012. márc. 28. 10:52
 16/45 anonim ***** válasza:
73%

"De ha valakit szeretünk és együtt fogunk megöregedni"

Aki 15évesen ilyet ír, az még a koránál is éretlenebb:) Egy 15évesnek már illene tudnia, hogy ilyen nem létezik.

2012. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

"Miért fáj ez egy teljesen idegen embernek, aki még csak a nevemet se tudja?"


Jogos kérdés. Ezt én se értem...

Engem pl. teljesen hidegen hagy, hogy 15évesen terpesztesz. A te dolgod, nem másé. Ha kihasználnak, téged használnak ki, nem mást. Akár a fél várossal megdugathatod magad, én azt is leszarom:) Nem értem, hogy másokat miért irritál ez.

2012. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Szerintem kortól független, hogy ki mennyire optimista. Én az vagyok.

Úgy érzem, örökké. Persze én is szoktam aggódni - folyton azt csinálom - mégis bízom magamban, hogy örökké imádni fogom, szóval benne is bízom.

Ilyen egyszerű. Ki tudja, talán nem tart örökké, de pillanatnyilag így érzem - már majdnem egy éve, szóval csekély esély van rá, hogy ez változni fog.



Vajon miért nem bírják ki az emberek, hogyha más boldog? Észrevettem, hogyha valakinek tervei vannak, vagy csak örömködik egy kicsit, rögtön lehűtik, hogy "jajj, úgysem úgy lesz" "ez lehetetlen" "állj már le, nem létezik ilyen!"

Ahelyett, hogy másokra irigykednénk és igyekeznénk őket a saját érzelmi sivárságunkhoz hasonló állapotba taszítani, próbáljunk meg mi is boldogok lenni, találni valaki olyat, mint nekem a párom, mert ez nem lehetetlen.

És ezt most realistaként mondom!

2012. márc. 28. 11:14
 19/45 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, neked mondhat az ember bármit. De az még mindig nem derült ki, hogy mennyi idős az "örök szerelmed".
2012. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

De rosszindulatúak vagytok! A kérdező kommentjei alapján nem tűnik buta kis fruskának, ha védekeznek akkor meg nem is értem ezt az indulatot.


Amit az örök szerelemről írt, azzal egyet kell értsek, így 26 évesen is, hiszen le is írja, hogy a szerelem nem változatlan formában létezik tovább, hanem átalakul szeretetté. Most ebben mi a nem igaz? Így van. De nem is mindegyik szerelemmel történik ilyen, hanem ami arra érdemes. Majd elválik.


Persze fiatalsága miatt elképzelhető, hogy nem ehhez a fiúhoz fog feleségül menni, de én pl. ismerek olyat aki 15 évesen jött össze a későbbi férjével, és most is együtt vannak, boldogok. Abban igazatok van, hogy a mai fiatalok sokszor túl éretlenek, de azért ez nem mindenkire igaz.


Kérdező, ne foglalkozz velük, sok itt a frusztrált ember.


Meg szerintem ez nem az az oldal ahol érdemes ilyen kérdéseket feltenni, legközelebb ne írj kort.

2012. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!