Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem vérzett? O. o

Miért nem vérzett? O. o

Figyelt kérdés

Mikor először feküdtünk le a barátommal féltem, hogy vérezni fog, mert nekem ő volt az első, de nem történt semmi. Még akkor sem, mikor nem félt teljesen betenni. Mikor először szeretkeztünk úgy, hogy végig tövig bent volt, nem fájt egyáltalán és egy csepp vér nem volt sehol...

Mi lehet az oka? Ennyire rugalmas lenne a szűzhártyám? (Azóta is bőszen szeretkezünk, majdnem minden nap, lehetséges lenne?), vagy már nem voltam szűz? (Olvastam olyanról, hogy esetleg még úszás közben is elszakadhat, meg ilyenek, de nem emlékszem, hogy valaha is fájt volna...)

Előre is köszönöm!

15/l


2012. márc. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

11:45

Nagyon szépen köszönöm az egyetértést, igyekszem nem foglalkozni velük, de nem szeretem, ha a lelkesedésemet és a jókedvemet próbálják elrontani. Mindegy :D



az előző válaszolónak:

az örök szerelmem 21 éves és ugyanolyan gondolkodású, mint én.

2012. márc. 28. 12:21
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ahelyett, hogy másokra irigykednénk és igyekeznénk őket a saját érzelmi sivárságunkhoz hasonló állapotba taszítani, próbáljunk meg mi is boldogok lenni, találni valaki olyat, mint nekem a párom, mert ez nem lehetetlen."


Ez 5*. De ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy naiv vagy, ha azt hiszed, hogy örökre együtt maradtok. Természetes, hogy optimista vagy, de nem jó álomvilágban élni.

2012. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már írtam, de szoktam én is aggódni amiatt, hogy meddig fog tartani - egyenlőre még alaptalanul. Sok kétely van bennem, és tudom, hogy egy párkapcsolatnál már csak a házasság a bonyolultabb az életben, már rájöttem, hogy a szerelem korántsem rózsaszín, cukormázas dolog, ahogyan azt nagyon rég elképzeltem. És tudom, hogy mindig ott lesz a lehetőség, hogy valamiért szétmegyünk, ezért is vigyázok annyira, figyelem a jeleket, és adom bele magam 100%-osan, számomra mindig ez lesz a legfontosabb. Nem szeretnék csalódni, épp ezért kiélvezek minden egyes vele töltött pillanatot, hogyha netán már nem leszek Vele, ne kelljen semmit sem megbánnom, kiteszek magamért, ennél többet nem tudok tenni. Már nem rajtam múlik. Ezért vagyok annyira nyugodt. Bárhogy alakuljon is, csak lesz valahogy - remélem, ő lesz a férjem, mert már megállapodtunk abban is, hova megyünk nászútra :D
2012. márc. 28. 12:29
 24/45 anonim ***** válasza:
66%

Háhá, 21 éves a srác, így még viccesebb. Vagy csak hancúrra vagy jó neki, ami, mint láthatjuk, be is vált, hiszen simán odadobod neki magad nap mint nap, vagy annyira gyerekes hülye, hogy olyat ritkán látni.

Anyukád mit szól ehhez a frenetikus viszonyhoz? Tudja, hogy húzogat?

2012. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Amúgy ezzel a kimért írással, fogalmazással kápráztatod el anyucit is? Hidd el, sok ilyen lánykát láttam már, mint te: suliban kitűnők, udvariasak, de amint rájuk mosolyog valaki már le is fekszenek. Az ilyenekben az a rossz, hogy nincs rajtuk "fognivaló", csak tettenéréssel lehet megmondani, hogy mennyire kétszínűek. Szóval engem nem versz át.
2012. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Ezen a 21-en én is meglepődtem. Ezek szerint te 14éves voltál, ő meg 20, mikor összejöttetek? Valami tuti nem stimmel a sráccal... Nem azt mondom, hogy kihasznál. De azért legyél résen.

Egyébként hogy ismerkedtetek meg?

2012. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
AMúgy te most nem iskolában vagy???
2012. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Egy koncerten találkoztunk, én baráti társasággal voltam, és onnan ismerte valaki.

Igen, 14 voltam, ő meg 20. Féltem is összejönni vele az elején, emiatt, amiket ti is mondtatok, de aztán megismertem és beleszerettem.

Egyébként meg már eddig is voltak kapcsolataim, mégsem feküdtem le egyik volt barátommal sem, mert egyiknél sem éreztem, hogy ő lenne az igazi.

Suliban nem teljesítek rosszul, de nem is vagyok osztályelső. Egyébként igen, anyukám tud róla, majdnem mindenről tud, elég jó a kapcsolatunk és nem aggódik, mert apukámmal 16 évesen ismerkedett meg, és ha apám élne, ma is remek lenne a házasságuk!

2012. márc. 28. 12:50
 29/45 A kérdező kommentje:
Nem, mert most épp szünetünk van (3 nap), az iskolának szoktak lenni külön "ünnepnapjai", amikor nem kell bemenni 2 napig, a 3. napon pedig mindenféle játékok vannak.
2012. márc. 28. 12:52
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
Jesszus, ez egyre rosszabb... Kisiskolás létedre már volt TÖBB kapcsolatod is... ÉS 14 évesen már egyedül bulizgattál... Gondolom volt ivászat, cigi is. Na jó, ne is folytasd, ennél lejjebb már nem tudnál süllyedni. Vagy mégis?
2012. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!