Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor elvesztettem a szüzesség...

Lakatos Szándokán kérdése:

Akkor elvesztettem a szüzességem, ha seggbetetovált a barátnőm felcsatolhatós műbránerrel, és vérzett a seggem lyuka?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom h egy műfasszal mit tetoválhatott a seggedre, de ha a (Szándokánból kiindulva) fiú vagy akkor felcseréltétek a szerepeket
2012. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kiválló megfigyelés tesó. már untam h mindig én baszom őt. engem meg csak a rendszer baszogat
2012. febr. 20. 00:33
 3/7 étoile et lune ***** válasza:
78%
Mégis milyen szüzességet vesztettél volna el? Volt valami segglyuk-hártyád, ami átszakadhatott?
2012. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát a seggszüzességem elveszthettem nem?? mind1 a lényeg az h a fájdalmon kívűl mindent élveztem ;)
2012. febr. 20. 22:13
 5/7 anonim válasza:
100%
Atya ég... -.-
2012. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fúúúúj
2012. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Gratula ;-)


Nagy kérdés, mit tekintünk szüzesség elvesztésének az análszex esetén?

Amennyiben egy nő klasszikus értelemben vett szüzességét nézzük, elvesztésnek számít, ha egy mű dákóval (netán ,más tárggyal) veszti el fizikálisan a szüzességét? Netán csak az számít valódi lépésnek ebben az irányba, mikor az első valódi férfi szerszám hatol beléje?

Ha csak az utóbbi, akkor Te sem vesztetted el a fenék szüzességedet. :-) Tehát a következő lépés, pasizz be! :-D

2013. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!