Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felcsatolhatos hajat ha...

A felcsatolhatos hajat ha meghuzzak leesik?

Figyelt kérdés

es fel lehet kotni ugy hogy ne latszoggyon hogy nem az en hajam?

es szerintetek ciki?:/


2011. aug. 23. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem jól van megcsinálva leesik.. nekem is volt de nekem nem vált be mert kilazult a csat..most felvarták nekem a póthajat és nem látszik seminnyire
2011. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm az 5 centis hajára úgy felcsatolta, hogy senki se mondta volna meg róla hogy mű. A csattól függ hogy ki lehet-e "tépni" és egyáltalán nem ciki, ha neked tetszik akkor szard le mások véleményét!
2011. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
egy kurv@ vagy
2011. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is volt csatos póthajam,de nem nagyon szerettem,pedig európai igazi haj volt.Nem lehetett látni,hogy nem az enyém amikor fel volt rakva,és nem is csúszott ki.Copfba viszont nem szoktam kötni,mert szörnyen húzták olyankor a csatok a fejbőrömet,és fájt. :/

Cikinek szerintem nem ciki,de én egy-két használat után meguntam,és azóta se volt a hajamban.Szerintem ha hajhosszabbitást szeretnél,akkor szánj rá több pénzt,és fodrásszal csináltasd meg,ne csatos póthajat vegyél.Amúgy nekem nem esett ki,ha meghúztam,csak ha nagyon erősen megtépnéd,akkor kijönne.Ha bármi kérdésed van,ird nyugodtan,ha tudok segittek. :)

2011. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszi az ertelmes valaszokat:D



18:29...te mar csak tudod;))

2011. aug. 23. 20:13
 6/7 laylessza válasza:
vettel aztan? :) en is akarok :)
2012. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen vettem :D... tenyleg nem valami kenyelmes..de viszont minden aron hosszu hajat akartam es igy jobban is nol mert nem nagyon vasalom a sajat hajam :D
2012. okt. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!