Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vehetek felcsatolhatós...

Hol vehetek felcsatolhatós műhajat? (Budapesten)

Figyelt kérdés

Én fodrászkellékesre, vagy valami kínai piacra gondoltam,de én nem hordanám minden nap, vagy nagyon gyakran, csak poénból veszem de azért nem akarom hogy nagyon műnek látszódjon, vagy , hogy túl drága legyen...

Ha valaki tud olyan helyet aholt megéri megvenni, akkor kérem válaszoljon!A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 8. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Afroline,bár ez Csepelen van :S De ha jól tudom lehet rendelni is:)

Futura hajat ajánlok,tresszeltet,egy csomagba 100 gr haj van,gyönyörű,fényes,senki meg nem mondja hogy nem igazi :)

Nekem 60 cm van és az került 5 ezerbe,egy sor tresszelt hajat tartalmaz,de irtó hosszú a sor,lehet darabolni,én kettévágtam,és még azt ketté hajtottam,összevartam,és úgy rá három közepes csattot :)

2010. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!