Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem vérzett? O. o

Miért nem vérzett? O. o

Figyelt kérdés

Mikor először feküdtünk le a barátommal féltem, hogy vérezni fog, mert nekem ő volt az első, de nem történt semmi. Még akkor sem, mikor nem félt teljesen betenni. Mikor először szeretkeztünk úgy, hogy végig tövig bent volt, nem fájt egyáltalán és egy csepp vér nem volt sehol...

Mi lehet az oka? Ennyire rugalmas lenne a szűzhártyám? (Azóta is bőszen szeretkezünk, majdnem minden nap, lehetséges lenne?), vagy már nem voltam szűz? (Olvastam olyanról, hogy esetleg még úszás közben is elszakadhat, meg ilyenek, de nem emlékszem, hogy valaha is fájt volna...)

Előre is köszönöm!

15/l


2012. márc. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

15 évesen nem kellene bőszen szeretkezned még szerintem ,de lehet én vagyok konzervatív. Végül is, ha ésszel csináljátok akkor no para. De kérdésedre válaszolva:

igen fordulhat elő ilyen, hogy egy lány nem vérzik az első alkalommal. Semmi furcsa nincs benne megnyugodhatsz nem lesznek következményei.

2012. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nagyon sokmindentől elszakadhat. Bármilyen sporttól (sakktól azért nem), tampontól, egy rossz hajolástól, maszturbálástól, bármitől. Az első szexnél (és a továbbiaknál) nem a szűzhártya elszakadása fáj, hanem az, hogy a hüvelyed tágul. Ha nem fáj, az csak jó, akkor könnyen tágulsz.
2012. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
31%

Ez jó!:D Azóta is bőszen szétteszed a lábaid minden nap, taknyos kislány létedre? Apád tudja?

Hány éves a pajtásod?

2012. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
51%
Ja és azt hogyan oldjátok meg, hogy minden nap kufircoljatok? Anyuci apuci megengedi?
2012. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

ma 09:30

ne legyél közönséges. Lehet, hogy koraérett a kishölgy és védekeznek normálisan. A mai világban már értékét vesztette a női ártatlanság, szóval én már annyira meg sem lepődtem rajta.

2012. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy a tömeg ostobaságából származóan ma már SEMMInek nincs értéke, ez még nem normális és nem kéne követni ezt a trendet. És ne magyarázza meg nekem senki, hogy egy 15 (lehet, hogy még csak 14?) éves kislány érett legyen erre. Én 15 évesen már keményen dolgoztam, mégsem gondoltam, hogy akkor a lábszétrakáshoz is érett vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy ez a lányka maga rakja-e össze a tízóraiját az iskolába, vagy csak az ágyban nagylány.

Tipikus kis miniribi, amiből 100-at is láthatunk egy nap. Semmivel sem különb. És éppen ezért értéktelen.

2012. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

"Mikor először szeretkeztünk úgy, hogy végig tövig bent volt" Magyarul csak berakta tövig azt kész? Ebben mi a szex?:D

Lemerném fogadni, hogy kis farka van dugógazdádnak. Egy rendes mérettől lettek volna bajaid az első alkalommal:P


Emberek! A korát ne nézzétek. Az ő élete, ki a francot érdekel, hogy mit csinál vele? Okos a más kárán, buta a saját kárán...

2012. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%
Csak tudnám mi a fészkes fene jó ebben, hogy a s*gg*den a tojáshéj, de a lábaidat már szét teszed. Miért ilyen elcs*szett ez a társadalom?
2012. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

"Mi lehet az oka? Ennyire rugalmas lenne a szűzhártyám? (Azóta is bőszen szeretkezünk, majdnem minden nap, lehetséges lenne?), vagy már nem voltam szűz?"


Ha érett lennél ahhoz, hogy megdugasd magad, akkor tudnád, hogy nem attól veszted el a szüzességed, ha kiszakad a szűzhártyád..

Abból is látszik, hogy azon parázol, hogy nem véreztél az első szex után. Akkor nyavalyogtál volna inkább, ha önlik belőled a vér, mert úgy mentél volna a fájdalmotól, mint aki beszart..

Ha így haladsz, a következő kérdéses az lesz, hogy meg kéne jönnie, de 'egy csepp vér nincs sehol"

Hajrá!

2012. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Apám nem tudja, mert már nem él, de egyébként szerintem nem az volt a kérdésben, hogy "elég érett vagyok már a szexhez?"

Csak azt szeretném mondani, hogy mindenki maga érzi, mikor áll készen. És szerintem is gáz, ha 14 évesen fűvel fával. De ha valakit szeretünk és együtt fogunk megöregedni, akkor nem értem, mi a gond? Nem megy semminek a rovására, boldogok vagyunk, rendesen tanulok, meg minden.

Egyébként nem is értem,miért kérdés, hogy lehet megoldani, hogy minden nap. Ha halkan csináljuk, meg se hallják. A tövig bent-et úgy értettem, hogy teljesen betette - természetesen nem hagyta bent - csak arra akartam rávilágítani, hogy nem azért nem véreztem, mert nem jött be teljesen.

Szerintem pedig egy kérdésből senki számára nem derül ki, hogy ki mekkora "tiniribanc", de igazából tudtam, hogy valami ilyesmi fog kisülni a dologból, ha kiírom a korom, de azért kíváncsi voltam. Ilyenek az emberek (ahogy észrevettem, a magyarok még inkább), hogy szeretnek elsőre ítélkezni, a személyes tapasztalataik és véleményük alapján, de ez igazából nem utal túlságosan érett gondolkodásra. És egyébként is minden ember más, máskor érik, máshogyan. Én pl. korán. Miért fáj ez egy teljesen idegen embernek, aki még csak a nevemet se tudja?

Szerintem ez egy tökéletes példa volt az emberi természet gyarlóságára. Na mindegy, nem szeretnék társadalomkritikát írni, meg hogy is jövök én ahhoz? "még csak 15 éves vagyok (lehet, hogy csak 14?!)" szóval amíg 18 nem leszek, nem mondhatok okos dolgot, nem lehetek ember, nem lehetek igazán szerelmes és nem vágyhatok örökké együtt lenni valakivel és azt a valakit, aki a világot jelenti nekem, megajándékozni a világ leggyönyörűbb dolgával. :)

2012. márc. 28. 10:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!