Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hany evesen pettingeltetek...

Hany evesen pettingeltetek eloszor? 14evesen nem nagy 'bun'lenne, engednetek?

Figyelt kérdés
nem kerek lehordast vagy hasonlo:))) normalis valaszok erdekelnek.
2012. márc. 8. 18:44
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Nem túlzottan nagy probléma 14 évesen elkezdeni a pettinget, de inkább legalább 16 éves korig érdemes várni vele, mivel a petting felhevíti az embert, és hajlamos lesz erős vágyat érezni a másikkal a közösülésre is. Utóbbi pedig 16 éves kor alatt több szempontból sem szerencsés:

általában kicsi a felelősségtudat (sokakban még 20 évesen is), a fertőzésveszélyre, és a teherbe esésre nézve is. Ha megfogan a baba, egy 14-16 éves testnek esetleg problémás lehet kihordani, és akkor ott a legnagyobb felelősség: egy új életé. Miközben még -jó esetben- kötelezően iskolába jár a kamasz és nincs még érettségije sem...


Szóval együtt járni ovis korban is lehet -csókolózni, egymás kezét megfogni és hasonló gyengédség-, de a petting hamar erős vágyat alakít ki a közösülésre is... Tehát 16 éves kor alatt én mindezek miatt nem javaslom a pettinget sem.

2012. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
cafka
2012. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
Esetleg te :))
2012. nov. 30. 23:10
 54/59 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, eleve kikötötted, hogy nem érdekelnek téged a beszólogatások. Akkor hagyd a fenébe az ilyet. ;)
2012. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Azt irtam h nem kérek * :) ha már ' beszól' én miért ne tenném..:)
2012. dec. 1. 18:37
 56/59 anonim ***** válasza:

Ismétlem, utána meg ezt írtad:

"normalis valaszok erdekelnek."


De mind1, részletkérdés...

2012. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
szerintem neem.. legalábbis én is 14 vagyoj és a barátnőmmel most kezdünk pettingelni..
2013. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:

"Nagyon gáz 14 évesen elveszteni!"

Ezt modnták ugy vagy 10 évvel ezelőtt, mert akkor még az volt a normális hogy ami 18+ os azt télleg csak azok csinálják meg nézik ha már elmultak 18 !

Manapság? 14 évesen? Két táborra bomlik ez az egész. Vannak akik már nem szüzek és akik igen. Az előbbik menőnek tartják és általában a második csapat lek**vázza őket. ENNYI döntsd el te meikbe akarsz tartozni

2013. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen pettingeltem először, mivel akkor volt/van az első párkapcsolatom.Tényleg nehéz megmaradni csak a pettingnél, de én nem tartom nagy bűnnek, ha valaki 14 évesen pettingel.Felfedezik egymás testét, nem leszel tőle terhes...szóval miért ne?
2013. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!