Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hany evesen pettingeltetek...

Hany evesen pettingeltetek eloszor? 14evesen nem nagy 'bun'lenne, engednetek?

Figyelt kérdés
nem kerek lehordast vagy hasonlo:))) normalis valaszok erdekelnek.
2012. márc. 8. 18:44
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

Igazad van, de a kérdező konkrétan írta is, hogy nem akar még szexelni, csak pettingelni...

(Nem mondanám magam annyira kivételnek, csak inkább mintha akkor másképp működtek volna a dolgok, elég sok velem egykorúnak volt többéves kapcsolata. Most meg...)

2012. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
9 évesen már adtam az asszonynak!
2012. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Várj még pár évet, elég éretlennek tűnsz.
2012. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
te meg értetlennek :) ugyanis leírtam már párszor, h nem rólam van szó !
2012. szept. 21. 12:34
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem?


1. komment:

ezt a kerdest ugy altalanossagba tettem fel, nem rolam szol :)) amugy nem hirdetnem be, nem kerdeznem meg h figyelj mar anyu, csinalhatjuk?D:D:DD:DD


2. komment:

koszonom:)) mar ha megbirnank allni h nem megyunk tovabb:DDDD


Saját magad hazudtoltad meg. :))

2012. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem igen is bűn, de ez az én szuverén szoc. problémám... Szerintem 16 évesen bőven ráér majd a petting, 17-18 évesen UGYANAZZAL LEHETŐLEG a szex... ha ez így történik, mondhatod, hogy komoly kapcsolatod van és felelősségteljesek vagytok. Nem siettek el semmit... De 14 évesen NAGYON KORAI!! Hogy miért? Még egészséges világképetek sincs, nemhogy saját magatokat kiismernétek. 12-13 éves voltam, amikor először matyiztam... előtte csak tornáztam az ágyban... fiúk szerintem tudják mi az :P

Én ellenzem, hogy 14 évesen pettingeljenek, nem elég érettek rá, még a csókot is sokallom, IGEN, JÓL LÁTOD, SOKALLOM, de ez van... még a kapcsolatra sem tartalak titeket elég érettnek, és mondhatsz amit akarsz, lehetsz akármilyen "kivétel" nincs így... na mindegy, úgyse rám fogtok hallgatni...

F/17

2012. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

F17 hosszú vagyok...

Írták itt, hogy nem a kor határozza meg a dolgot, és a többi... Ezt PONT, HOGY A KOR HATÁROZZA MEG... Mondjak példát? Mit szólnál hozzá, ha majd a 14 éves lányodat egy 22 éves pedofil felcsinálja? És majd azt mondja, hogy: "De ne legyél ilyen előítéletes, a lányod már érett, tudja, hogy mi a jó döntés..."

Naugye. De ugyan ez van, ha két 14-15 éves GYEREK csinálja ugyan ezt... Maraggyunk' má'...


Másra viszont igaz, hogy ne a kor határozza meg, pl. ne érdekeljen, hogy a barátod fiatalabb 2 évvel... kit érdekel??? Nem jelent sok mindent egy bizonyos kor fölött... mégis sokakat frusztrál. Abban tényleg mindegy. Uff...

2012. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

09-21 11:46 vagyok.


"A kérdező kommentje:


koszonom:)) mar ha megbirnank allni h nem megyunk tovabb:DDDD"



16:59-nek igaza van. :)

És igaza van az egyik válaszolónak, nem kéne 14-15 éveseket szexre biztatni.

Ismerem őket, mondhatjuk, hogy a korosztályom. :)

2012. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim válasza:

Nem kortól függ. Mi ez, hogy "engednétek?"

Ugyan már.. Se kor, se engedély se semmilyen függő. Ha srác vagy előkapod az egyszeműt és kikalapálod, ha lány akkor nyilván a másik verziót.


Csak ne csináld sokszor mert szőrös lesz a kezed a sok répázástól.

2012. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 Ramada válasza:
Inkább azt csináld mint mást abból még nem lett különösebb probléma csak tudjad hol a határ mert megállni nagyon nehéz.
2012. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!