Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz srác vagyok, el...

21 éves szűz srác vagyok, el szeretném veszteni, milyen tanácsot tudnátok adni partnerkeresésben?

Figyelt kérdés

Nos, előző kérdésemet törölték valami trollkodó pasik miatt. Most megpróbálom kultúráltabban megfogalmazni. Sok pénzem lenne egy olyan lányra aki nem egy tipikus prosti, nem járatják éjjel-nappal, csak alkalmanként fekszik le így pasikkal mert pl. rászorul anyagilag. Hol tudok ilyen lányt találni? Esetleg ismertek jó weboldalt/partnerkereőt ahol kultúráltabb, empatikusabb (18-22 éves) lányok vannak?


Különösen érdekelne olyan srácok tapasztalata akik szintén prostival veszítették el!


2012. jan. 17. 23:22
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel minden csaj felszínes, mert mindenki a külsőt nézi..
2012. jan. 18. 00:46
 32/42 anonim ***** válasza:
Így van, ezért mindenki felszínes:D Csak egyesek nem akarják elismerni... igaz, kedves 73%-os?:P
2012. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel minden csaj felszínes, mert mindenki a külsőt nézi.."


Nem. Ugyanis nem csak a külsőt nézik...

De így kijelenteni, hogy bukok az orvosokra/rendőrökre stb. az felszínesség. Nem is tudja milyen maga az ember, hogyan néz ki stb. Csak a foglalkozására bukik, nem másra.

2012. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:

De nem is a külső a fontos. Hanem

1. pénz

2. külső

2012. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

3.foglalkozás

Legalábbis ezt próbálják itt egyesek bemagyarázni...

2012. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Lol. :DD

Nem is ismertek, mint ember. És igen, sármosnak találom őket, de ettől még nem vagyok felszínes. :)

Habár nem tudom, mennyi ismerősötök van ezekből a szakmákból, nekem van... :) És rohadtul nem érdekel, mennyi pénzük van.

2012. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"És igen, sármosnak találom őket, de ettől még nem vagyok felszínes. :)

Habár nem tudom, mennyi ismerősötök van ezekből a szakmákból, nekem van... :)"


Dehogynem vagy felszínes:) Én konkrétan nem 1 olyan orvost ismerek, akitől a belem kifordulna, nemhogy sármosnak tartsam:D Ezzel szemben te az állítod, hogy az összes orvos sármos. Hát egészségedre;)

2012. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Asszem ez már itt átment meddő ökörködésbe :D

Akinek van hasznos válasza az eredeti kérdésre, azt továbbra is várom.

2012. jan. 18. 01:00
 39/42 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk,én 22 éves lány vagyok és szintén szűz.Én néha úgy érzem magam,mint Stan nővére a South Parkban.A korombeli pasik nem járnak velem,valamiért nem jövök ki velük(de hozzáteszem,nem vagyok görény:D),csak utáljuk egymást,a csoporttársaimmal is mindig balhéztunk,a pasikkal.Valamiért gyűlölnek,de most már én is őket.Szóval...akik viszont vonzódnak hozzám,azok vagy fiatalok(18-19),vagy idősebbek(30).Elég fura,mi?Én nem tudom,mitől lehet.Nekem fura a korkülönbség.Lehet,én vagyok a debil:D Akik meg rendesek voltak és közeledtek felém,azokat meg sikeresen elbaltáztam és most szívok:D Vicces,hogy Te írtad a kédést és most csak magamról beszélek...csak jelezni akartam,hogy nem vagy egyedül ,én is szenvedek:DSzerintem ne menj el prostihoz,bár Te érzed.A helyedbe inkább elmennék egy buliba,hidd el,ott mindig akadnak olyan nők,akiket könnyen meg kapsz,főleg ha pénzed is van.Ennyi.
2012. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ember csak annyit tanácsolok, hogy keress más korosztályból is....persze normális határokon belül. Ne k*rvázz nem kell az Neked. Egy idősebb nő mindent megmutat Neked, egy kis fiatalt meg könnyű felszedni (akinek nem inge....). Tehát keress kitartóan.
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!