Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek észreveszi, hogy...

Szerintetek észreveszi, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
A barátom úgy tudja szűz vagyok 2-szer voltam pasival és párszor maszturbáltam szerintetek eszre veszi,hogy nem vagyok szűz?

2012. jan. 16. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimagyarázni ki tudod, de mi értelme volt hazudni?
2012. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha egy ostoba teremtés, ki azt se tudja mi fán terem az, ha egy lány szűz, akkor tuti nem veszi észre.
2012. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vérzel, akkor valószínű, hogy feltűnik neki... De mondjuk vannak olyan típusú lányok, akik szinte nem is véreznek, szóval szerintem "rá tudod fogni". Vagy esetleg még arra is, hogy sokat használsz tampont, mert abból szoktak még ilyen "balesetek" adódni.
2012. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnel nem véreztem
2012. jan. 16. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
hány éves vagy? miért hazudsz?,az hogy maszturbálsz az természetes,és azzal nem veszed el a szüzességed,de ha már lefeküdtél valakivel akkor bizony rég nem vagy szűz,minek neked párkapcsolat ha az őszinteség sem megy?
2012. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani neki félek ,hogy majd mit gondol rólam amúgy 16éves vagyok
2012. jan. 16. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,ha félsz elmondani,hogy nem vagy szűz,nyilván bánod,hogy hülye voltál,hogy ilyen fiatalon kezdted,csak hogy ha elég felnőttnek érezted magad a szexhez,legyél felnőtt és vállad a felelősséget,hogy mit gondol rólad
2012. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki,és azt mondta hogy semmi baj de én félek,hogy mit gondol rollam,hogy egy kalandba vesztettem el.Ti mit gondoltok?:(
2012. febr. 1. 18:46
 9/11 anonim válasza:
79%
Szerintem menj apácának, legalább megtanulod, hogy 1) hazudni bűn 2) az már régen rossz, ha a kapcsolat elején hazudsz a barátodnak 3) akkor szexelj ha érett vagy hozzá
2012. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj, látszik rajtad, hogy megbántad, könyveld el úgy, hogy akkor rossz döntést hoztál, de mivel nem változtathatod meg a történteket, jobb, hogyha elfogadod. A barátod is elfogadta, szeressétek egymást:)

(A negatív véleményeket tojd le, az vesse rád az első követ, aki még sosem hibázott;))

2012. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!