Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveszi, hogy még szűz vagyok?

Észreveszi, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem nagy érdem, hogy ezzel kapcsolatban nem mondtam el az igazat a barátomnak, de már 21 éves vagyok és bevallom: rettentően gáznak éreztem volna anno, ismerkedésünk "elején", amikor felmerült ez a téma, bevallani, hogy még sosem voltam együtt senkivel. Tudom, hogy szeret és nem lennék ettől kevesebb a szemében.. de nem megy. Ezt én személy szerint érzem kínosnak - igen, azt is tudom, hogy hülye gondolkodásmódom van, de hiába...


Nos, úgy tűnik, hogy a hétvégén nálam alszik és megtörténik a nagy dolog... vajon van esélye, hogy ne vegye észre a dolgot?


Légyszíves, ne lefitymáló válaszokat adjatok, csak kifejezetten a kérdéssel kapcsolatban feleljetek :) Köszönöm :)


2011. aug. 29. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg vérezni fogsz ha csak kicsit is, és amihez hozzászokott h. egy csaj mit tud, azt elsőre ha ügyes is vagy, de nem fogod tudni nyújtani 100%-ban.

Mond csak el neki, mielőtt azt hinné h. simán csak gyenge vagy az ágyban. Ez utóbbival nagyot szívhatsz, míg az elsővel gyakorlatilag semmit...


Amúgy én az elsőnek nem mondtam el h. srác léptemre szűz vagyok, hát hozzá ne tegyem oltári béna voltam :D

2011. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzel utána akkor van rá esély.Na meg készülj fel,hogy nem biztos,hogy ez lesz életed legjobb szeretkezése.Legalább annyit mondj a fiúnak,hogy nincs túl sok tapasztalatod és legyen óvatos veled.
2011. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem saját és ő érdekében el kellene mondanod. 1. Hazugsággal induljon egy amugy szép dolog?

2. Ha nem tudja hogy szűz vagy, nem lesz olyan óvatos veled. Első alkalommal én csillagokat láttam, néha abba kellett hagyni. Majd ha ígylesz vagy tűrni fogod a fájdalmat, vagy csak bambán lesni fog hogy mi bajod, talán majd magát fogja hibáztatni. Nem korrekt dolog. Szerintem le fog neki esni, hogy mi van. Plusz a férfi érzi mikor a szűzhártyához ér, és átszakítja.

Ha tudja, óvatos lesz, megkíméled magad a fájdalmaktól, a hazugságtól. És szerintem jobban fogjátok élvezni. 21l

2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Eszedbe se jusson, hogy ne mondd el neki. Egy az , hogy úgy is észreveszi, a másik pedig, hogy egy srácnak ez érték. Főleg, hgoy a te korodból ítélve ő legalább 21. Biztos érettebben gondolkozik, mint egy fiatalabb srác, és még értékelni is fogja, hogy előtte még nem voltál mással, ráadásul különösen figyelmes lesz. Aznap mikor nálad alszik, mondd el neki, lehetőleg félúton az ágy felé, hiszen ez még jobban felizgatja, ugyanakkor még vonzóbbnak fog találni. Ne félj a dologtól, csak mondd el, hogy te még nem voltál senkivel. Egyben biztos lehetsz; cikinek nem fogja tartani. :)
2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 17 évesen nem árultam el az elsőnek, hogy még szűz vagyok. Azóta többször is megbántam. Ha tudta volna, hogy még nem voltam fiúval előtte, egészen másképp történt volna az első alkalom. Tudom, hogy cikinek érzed, de ez egyáltalán nem az, ő nagyobb tisztelettel fog bánni veled, és jobban fog értékelni, ha tudja, hogy érintetlen vagy. :)

21L

2011. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha már dugtál fel, bármit is, ami miatt véreztél már, nem valószínű, de ne egy hazugságra épüljön a kapcsolatod, ez nem gáz, max tart egy kis kitanítást, v tippet ad, v nemtom, de nem gáz
2011. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
fiu vagy vagy lány?
2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Innen érzem hogy szűz vagy :S szerintem ugorj a dunába...nagyon gáz..
2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én mondtam a barátomnak (21), hogy szűz vagyok és nem hitte el, de nagyon örült neki, mert azt mondta, hogy igy csak az övé vagyok,nem szereti azokat a lányokat akik sok sráccal voltak. és miután lefeküdtünk, rá 10 percre azt kérdezte, hogy te biztosan szűz voltál? mert nem úgy nézett ki, pedig az voltam! 18/L
2011. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
81%

Én nem véreztem mikor elvette a barátom a szüzeségemet és ez mind annak köszönhetö hogy elötte sokáig ujjazot. - Addig ameddig 3 ujja nem fért belém.

Azután csak szimplán ott fájt mikor bedugta ott ahol fájni szokott mikor görcsölsz a havid megvan. Kb a hasad alatt.


Lényeg hogy ha tényleg nem akarod hogy megtudja, mond neki azt hogy szereted a hosszú elõjátékot, - jobban felizgulsz és jobban fog menni a sex. Azt is mondhatod hogy rég voltál fiúval, így ezért vagy ''szük''. Én 1500 km-re lakok a barátomtól és ha 4 hónapig nem találkozunk, az elsõ sex mindig olyan mint amikor elvesztettem a szüzeségemet. - Szóval érted.


De legjobb ha elmondod, mert ha nagyon komoly lesz majd a kapcsolatotok akkor végig fog kisérni ez a titok.


25/N

2011. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!