Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveszi a nőgyógyász, hogy...

Észreveszi a nőgyógyász, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Menstruációs zavarok miatt, muszáj lenne elmennem nőgyógyászhoz, és attól félek, hogy észre veszi majd a doki, hogy már nem vagyok szűz, HA megvizsgál...Ciki lenne, mert anya is jön velem, és ő nem tudja, hogy nem vagyok az. :S

16/L


2010. aug. 9. 00:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%
Nyilván észre. De ne aggódj, mi köze hozzá anyádnak hogy mit csinálsz? Ugyan.... Ehhez meg pláne semmi köze.
2010. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy észreveszi. Amilyen komplikált dolgokra kell figyelniük, a szűzhártya hiánya az első ami fel fog tűnni neki szerintem.

De eddig csak diszkrét orvosaim voltak és már én is voltam anyukámmal, de nem kiáltott fel mosolyogva, hogy "Nicsak, valaki már járt itt előttem!".

2010. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen, észreveszi. Nem lehet nem észrevenni.

Anyudnak mondd meg, hogy ne menjen be veled, egy ilyen vizsgálatra úgyis egyedül szokott a lány bemenni, minek nézze anyád, hogy széttett lábakkal ülsz egy nő/férfi előtt, aki turkál benned?

De akár meg is mondhatod neki, ez miért olyan nagy baj?

Nem vagy már kislány és így talán fogamzásgátlót is tudnál íratni, de lehet az lenne a vége, mert az beállítja a mensit...

2010. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ömm azért köze van hozzá,de ha olyan természetű,lehet nem ártana neki elmondani,ne ott érje váratlanul.
2010. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha nemrég vesztetted el a szüzességed, akkor lehet, hogy megzavarodtak a hormonok, és azért van össze-vissza a ciklusod.
2010. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen szólnod kell a dokinak h nem vagy szűz. Aki szűz azt máshogy vizsgálják (rectálisan). Szóval mindenképp el kell mondanod. Amúgy meg beszéld ezt meg anyukáddal. Hogy ha elkísér beakar-e veled menni. Én nagyon megszívtam, mert úgy volt, hogy eljön velem mikor először voltam. De én nem akartam hogy benn legyen mikor engem vizsgálnak. Viszont marha ideges voltam, szóval ha eljött volna velem és a váróban még ott van, amíg ülök másfél órát és várom h behívjanak az jó lett volna. De nem mertem felhozni neki h nem akarom h bejöjjön. Ő meg ott problémázott h akkor vesz ki szabadnapot h el tudjon kísérni, de nem tudja még mikor tudja megoldani. Én meg lecsaptam a lehetőségre hogy nagy vagyok már elintézem egyedül, miattam ne szervezd át a beosztásodat. Aztán ott rettegtem egyedül, azt se tudtam mi fog történni, egy 40 körüli nőt kérdeztem meg, hogy akkor most hol kell bemenni meg mikor kell levetkőzni? Baromi szarul éreztem magam. Aztán utána derült ki, hogy anya azért nem kísért el mert úgy volt vele hogy úgyse jönne be velem akkor meg minek.

Szal próbáld megbeszélni anyukáddal, hogy szeretnéd ha elkísérne a dokihoz de az neked kellemetlen lenne ha vizsgálat közben benn lenne veled, mert hát mégiscsak meztelen leszel félig meddig és így is elég cikisen fogod magad érezni stb.

Viszont a dokinak mindenképp meg kell mondanod h nem vagy már szűz.

18/L

2010. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát...nem olyan régen..kb 1 hónapja.. de már előtte is voltak ilyen gondjaim a ciklusommal..szal nem hiszem, hogy azért..

Igen..anyum eléggé félt..és sajna tényleg van köze hozzá, mert a lánya vagyok..

És ha megbeszélem a dokival, hogy ne mondja el neki, akkor mi az esély rá, hogy tényleg nem mondja el? :S

2010. aug. 9. 00:22
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
koti az orvosi titoktartas, max a gyakorikerdesekre felrakja h ma volt egy nem szuz paciensem...ennyi...:D
2010. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

jah, meg persze megkerdezi h lehetsz-e terhes:D

elozo

2010. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha..milyen vicces vagy :)

Fogadjunk te is egy 20 év körüli pasi vagy... -.-"

2010. aug. 9. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!