Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveszi a nőgyógyász, hogy...

Észreveszi a nőgyógyász, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Menstruációs zavarok miatt, muszáj lenne elmennem nőgyógyászhoz, és attól félek, hogy észre veszi majd a doki, hogy már nem vagyok szűz, HA megvizsgál...Ciki lenne, mert anya is jön velem, és ő nem tudja, hogy nem vagyok az. :S

16/L


2010. aug. 9. 00:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

Figy, én azt tudom mondani, hogy őszintén mond el valamelyiket anyudnak. Tekintve, hogy a lánya vagy nem fog kiakadni. Ha olyan akkor még a dokival is beszél egy keveset, hogy ez meg ez van. És az AB-tablettát is ki tudnád így váltani - mondjuk asszem nem kell hozzá szülői engedély meg miegyéb... -.- Férfi vagyok na, nem tudom, hogy működik ez, csak tippelek. - és nem lenne a továbbiakban gond.


18/F

2010. aug. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Menj be egyedül a dokihoz anyut meg hagyd kint a váróban:D:DXD am meg száz h észreveszi!!!!
2010. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%

De miért dugtál?

Amúgy észre veszi.

2010. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

06:17-nek igaza van.

Amúgy nem kel hozzá szülő hogy felírják csak nem biztos h 16 évesen össze tud kaparni csak úgy 6-8000 forintot fogamzásgátlóra. Felírni felírják csak kiváltani nem fogja tudni ha nem szól. Magamból indultam ki, én álmaimban nem kapok ennyi zsebpénzt.

18/L

2010. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a normális válaszokat :)

Hát.. :/ egy próbát megér.. :S

A zsebpénz nem nagy akadály, mert egész nyáron dolgoztam, és össze tudnám rá kaparni a pénzt. :)

2010. aug. 9. 15:15
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... én szűzen mentem nőgyógyászhoz, aztán végig arról ugatott, hogy én már nem vagyok szűz... pedig az voltam. Írtó zavarba jöttem. Nem tudom, hogy miért olyan fontos ezt egyáltalán így megtárgyalni...
2016. máj. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!