Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveszi hogy szűz vagyok?

Észreveszi hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a barátomnak azt mondanám voltam már pasival (NEM SZÁNDÉKOZOM!) csak elviekben és nem lennék bén akkor észrevenné hogy szüz voltam?

És ha igen mondhatnám hogy lehet hogy csak az elözönél nem szakadt el a szüzhartyam? Ilyen lehetséges?

Köszönöm


2010. jún. 24. 01:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
ne bassz ki vele.
2010. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne szégyelld hogy szűz vagy!
2010. jún. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ez a 100. ilyen kérdés!

ÉSZRE FOGJA VENNI.

Mond el neki, lehet hogy még örülni is fog neki. :)


Ne félj, vagy tán nem is szeret?

2010. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem szeretném!:) mindent elmondunk tudja is. csak. mint kérdezem h lehet h sexuális együttlétnél nem szakad el?:O Mert bnömnek elvileg ilyen volt.
2010. jún. 24. 01:29
 5/13 anonim ***** válasza:
A férfiaknak van ilyen szűzdetektoruk,szóval észre veszi már 100 méterről.
2010. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kérdező:

te fiú vagy?:O

2010. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, barátnőm nem mondta el a pasijának és az nem jött rá...
2010. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor óriási mázlija volt a barátnődnek, ugyanis a legtöbb lánynak az első baromira fáj! Mi három aktust nem tudtunk befejezni, annyira fájt!! Kicsit vérzett is. Pedig nagyon finom és óvatos volt a férjem.
2010. jún. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy egész nyugodtan elmondhatnád neki. Korodat ugyan nem tudom, de szerintem ha 18-20 körül vagy, akkor manapság már becsülendő ha egy lány még szűz. Ha 16 alatt vagy, ( lehet, hogy én vagyok valami ősmaradvány, de xD) legyél őszinte hozzá. most komolyan. a jó párkapcsolat titka a kommunikáció és az őszinteség. Ha azt mondod, hogy voltál már fiúval és kiderül, hogy mégsem, lazán el is hagyhat akár. Szerintem ez nem éri meg és egyáltalán nem szégyen az ha szűz vagy. Én speciel 19 vagyok, 2 hónapja történt meg az első.
2010. jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ááá nem minden csajnak fáj annyira, nekem is simán elviselhető volt, nem látszott semmi rajtam, nem sikítoztam, sírtam, vagy véreztem, az első pár lökés kellemetlenebb volt, ennyi.
2010. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!