Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észreveszi, hogy még szűz vagyok?

Észreveszi, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem nagy érdem, hogy ezzel kapcsolatban nem mondtam el az igazat a barátomnak, de már 21 éves vagyok és bevallom: rettentően gáznak éreztem volna anno, ismerkedésünk "elején", amikor felmerült ez a téma, bevallani, hogy még sosem voltam együtt senkivel. Tudom, hogy szeret és nem lennék ettől kevesebb a szemében.. de nem megy. Ezt én személy szerint érzem kínosnak - igen, azt is tudom, hogy hülye gondolkodásmódom van, de hiába...


Nos, úgy tűnik, hogy a hétvégén nálam alszik és megtörténik a nagy dolog... vajon van esélye, hogy ne vegye észre a dolgot?


Légyszíves, ne lefitymáló válaszokat adjatok, csak kifejezetten a kérdéssel kapcsolatban feleljetek :) Köszönöm :)


2011. aug. 29. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat hazugságra épül. A tiétek tökéletes lesz.Aztán ne gyere vissza sírni, hogy nem volt jó.
2011. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Roland 55 ***** válasza:
24%
Szerintem minél előbb ess túl rajta valaki mással úgy, hogy a barátod ne jöjjön rá.És, ha később rákérdez, hogy szűz e vagy még, akkor nyugodtan mondhatod, hogy Nem.
2011. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
talán gyanakodni fog mivel valszeg kicsit ügyetlen leszel. de mond azt hogy rég csináltad... már hogyha tényleg ennyire titokban akarod tartani amivel nem értek eggyet. miért ne lehetne bevallani hogy hazudtál és utána kérj bocsánatot. a hazugság csak újabb hazugsághoz vezet. mond meg neki az igazat. am elárulom hogy a pasiknak bejön ha a csaj szűz. sokan a fél karukat adnák egy szűz barátnőért! sztem még örülne is ha megtudná
2011. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!