Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz srác vagyok, el...

21 éves szűz srác vagyok, el szeretném veszteni, milyen tanácsot tudnátok adni partnerkeresésben?

Figyelt kérdés

Nos, előző kérdésemet törölték valami trollkodó pasik miatt. Most megpróbálom kultúráltabban megfogalmazni. Sok pénzem lenne egy olyan lányra aki nem egy tipikus prosti, nem járatják éjjel-nappal, csak alkalmanként fekszik le így pasikkal mert pl. rászorul anyagilag. Hol tudok ilyen lányt találni? Esetleg ismertek jó weboldalt/partnerkereőt ahol kultúráltabb, empatikusabb (18-22 éves) lányok vannak?


Különösen érdekelne olyan srácok tapasztalata akik szintén prostival veszítették el!


2012. jan. 17. 23:22
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy vannak ilyenek, hogy ingyen megélhetés hölgyeknek azért cserébe, de nem mennek bele ilyesmibe sztem max ha külön albérletet fizetsz neki, de ugyanmár, melyik csaj költözne egy ilyen pasihoz? :D
2012. jan. 17. 23:41
 12/42 anonim ***** válasza:
Csak tapasztalttal vagy hajlandó lefeküdni?
2012. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem.. én is tapasztalatlan vok.
2012. jan. 18. 00:02
 14/42 anonim ***** válasza:
Amúgy kizárt, hogy te az orvosira jársz:D Vagy pedig úgy nézel ki, hogy senkinek nem kellesz.
2012. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
Nem, nem kell külön albérlet, ez úgy van hogy simán odaköltöznek a pasihoz, hogy ne kelljen nekik külön fizetni :) és simán megéri nekik. és szerintem 100 ból 20 csaj simán bevállalná ;) Főleg hogy orvostan hallgató vagy. Én is inkább mennék egy ilyenhez mint valami 45 éves perverz disznóhoz ;) ugyhogy szerintem vagy esélyed :
2012. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak ismerkedj, szedj fel egy csajt és feküdj le vele. Azért igyekezz nem hamar elsülni..:)
2012. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

jah, valóban nem kellek senkinek, ezért kéne már most elveszteni, nem 30 évesen, mert természetes úton azelőtt nem sikerülne.


hát nemtom, inkább fizetnék neki részletre minthogy velem lakjon, nem szeretnék ilyesmire kényszeríteni egy csajt. :D

2012. jan. 18. 00:10
 18/42 anonim válasza:
szerintem sokan lefeküdnének Veled egy 10 ezer ft-ért. nem kell izgulni ilyen ez a mai világ :D
2012. jan. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Amúgy ne izgulj. Pont ma volt egy kérdés, hogy vannak lányok, akik buknak az orvosokra. Szóval, ha lesz köpenyed és elég pénzed, akkor sínen leszel:D
2012. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
De ez csak a felszínes ribancoknál működik, ez lemaradt.
2012. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!