Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz srác vagyok, el...

21 éves szűz srác vagyok, el szeretném veszteni, milyen tanácsot tudnátok adni partnerkeresésben?

Figyelt kérdés

Nos, előző kérdésemet törölték valami trollkodó pasik miatt. Most megpróbálom kultúráltabban megfogalmazni. Sok pénzem lenne egy olyan lányra aki nem egy tipikus prosti, nem járatják éjjel-nappal, csak alkalmanként fekszik le így pasikkal mert pl. rászorul anyagilag. Hol tudok ilyen lányt találni? Esetleg ismertek jó weboldalt/partnerkereőt ahol kultúráltabb, empatikusabb (18-22 éves) lányok vannak?


Különösen érdekelne olyan srácok tapasztalata akik szintén prostival veszítették el!


2012. jan. 17. 23:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Jo de neki most kell, nem 30 ev mulva mire elvegzi es lesz allasa... Tedd amit a szived diktal!
2012. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
De ő nem is akar többet felszínes ribancnál :D ő cska le akarja veszteni. és azt nem nehéz szerintem :D
2012. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Jóképű orvosokra mindig is buktak :D

De a jóképű gyári munkásokra is szal ilyen téren tök mind1

Köpenyem az most is van meg pénzem is, csak jóképű nem vagyok :D

2012. jan. 18. 00:16
 24/42 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne szerencsétlenkedj:D Rosszlányokon válassz ki egy friss husit és kész:P Azzal ne foglalkozz, hogy nem te leszel nála az első:D Legalább érti a dolgát:D
2012. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Én is bukok az orvosokra... :D ki ne bukna rájuk?
2012. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

"Én is bukok az orvosokra... :D ki ne bukna rájuk?"


Aki nem felszínes ribi:)

2012. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
Szerintem menj el egy egyetemi buliba. Igyatok, s magától adódi ka helyzet.
2012. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nem vagyok felszínes, de ettől még bukok az orvosokra, a tőzsdésekre, üzletemberekre, tipikus sztereotípia...
2012. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Te nem rájuk buksz, hanem a pénzükre és presztízsükre. Igenis felszínes vagy:)
2012. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
és pedig a mai világ ilyen :) mindenkinek a pénz a fontos ;)
2012. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!