Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el, hogy meg is...

Hogy mondjam el, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Én egy 16 éves lány vagyok,és hát igen,még szűz.Nem is akarom még egy darabig elveszíteni,mert még érzelmileg elég érett partnert nem találtam ehhez a dologhoz,de nem is bánom.Engem csak az zavar,hogy mintha a környezetem kényszeresen rám akarná erőltetni ezt a dolgot...:S Tudom ez így h*lyén hangzik,de a barátnőim már mind elvesztették,és mindig azzal csesztetnek,hogy na és velem ilyen téren mi van?-.- Hiába mondom el nekik ezt ,amit az előbb indokként leírtam,nem képesek felfogni,hogy nem találok megfelelő partnert rá,legalábbis az elpáwásodott korombeliek közt nem.Vannak idősebb egyetemista ismerőseim,akikkel tök jól el tudok dumálni értelmesebb dolgokról is ,amik engem igazán érdekelnek,de ha ezt megemlítem a suliban leribancoznak,szóval hanyagolom a témát.Meg az is benne van a pakliban,hogy talán az idősebbek is csak azt akarják,egy éretlen(hisz 16 évesen,ugyebár mi más lehetnék...) lánytól.Szóval ezért inkább hanyagolnám a dolgot,egy darabig.

Tudnátok segíteni,mondani valami kifogást amitől leszállnak rólam?


2012. jan. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 tevetke ***** válasza:
Örülök, hogy jól alakultak a dolgaid! Csak így tovább!! :D
2012. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!