Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el, hogy meg is...

Hogy mondjam el, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Én egy 16 éves lány vagyok,és hát igen,még szűz.Nem is akarom még egy darabig elveszíteni,mert még érzelmileg elég érett partnert nem találtam ehhez a dologhoz,de nem is bánom.Engem csak az zavar,hogy mintha a környezetem kényszeresen rám akarná erőltetni ezt a dolgot...:S Tudom ez így h*lyén hangzik,de a barátnőim már mind elvesztették,és mindig azzal csesztetnek,hogy na és velem ilyen téren mi van?-.- Hiába mondom el nekik ezt ,amit az előbb indokként leírtam,nem képesek felfogni,hogy nem találok megfelelő partnert rá,legalábbis az elpáwásodott korombeliek közt nem.Vannak idősebb egyetemista ismerőseim,akikkel tök jól el tudok dumálni értelmesebb dolgokról is ,amik engem igazán érdekelnek,de ha ezt megemlítem a suliban leribancoznak,szóval hanyagolom a témát.Meg az is benne van a pakliban,hogy talán az idősebbek is csak azt akarják,egy éretlen(hisz 16 évesen,ugyebár mi más lehetnék...) lánytól.Szóval ezért inkább hanyagolnám a dolgot,egy darabig.

Tudnátok segíteni,mondani valami kifogást amitől leszállnak rólam?


2012. jan. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 jureka válasza:
100%

Szia. Szerintem ne érezd magad gázul amiatt, hogy 16 évesen még nem vesztetted el. Elég éretten gondolkodsz, így javasolnék 1-2 dolgot, amit nyugodtan közöletsz a többiekkel:

- Az olcsó dolgokat sokan akarják...Aki olcsón adja magát, ne várja h érték legyen.

-Nuyogdtan mondd azt, hogy te válogatsz, mert megteheted. Lesz majd, akit tökéletesnek találsz, miért érd be középkategóriás f***okkal :)?

2012. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Egyébként senki se köteles hogy olyat mondjon el amit nem akar. Nem kell hazudni, annyit mondasz, hogy nem vagy akkora ribi, hogy másoknak beszéld ki a szexuális életedet, hátha észreveszik magukat. Így nem mondtad hogy szűz vagy, és nem is hazudtál. Inkább örülj neki, hogy érettebb vagy mint az átlag
2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 tevetke ***** válasza:

A másik, amit még javasolnék, hogy keress érettebb gondolkodású baráto(ka)t! Mondjuk írtad, hogy vannak egyetemista barátaid, de esetleg megpróbálhatnál olyat találni, aki nagyjából annyi idős, mint te és hasonlóan áll a világhoz... Nem biztos, hogy ez olyan egyszerű lesz... de hátha!

23/n

2012. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

# 20 Köszi a biztató szavakat!:D


Egyébként én cseppet se érzem gáznak azt,hogy nem kefélek fűvel-fával hanem még szűz vagyok,én csak a társaim reakciójától félek.:S Amúgy se vagyok lelkileg túl erős,mert nagyon gyorsan magamra veszek mindenféle sértést,és még ha nem is mutatom ki,belül mégis mardos a fájdalom;és nem tudom,hogy képes lennék-e elviselni egy olyan lelki terrort,mint amilyet arra a lányra zúdítottak,aki elment.Megpróbálom ezt az ügyet a legokosabb módon lerendezni.Ha hazudok,hát szembe nézek a következményekkel ,amik a jövőben érhetnek,de most talán ez tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak,számomra.:/

2012. jan. 17. 18:41
 25/61 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és még szűz. Nem érzem kevesebbnek magam bárki másnál. Habár én elvből nem beszéltem soha sem a magánéletemről a haverjaim előtt, igazi jó barátom pedig csak egy-kettő van, de velük is hasonló a helyzet. És nem azért vagyok szűz, mert csúnya és buta vagyok. :) Sokan megkörnyékeztek, de azt hiszem, nem voltam elég érett, és a pasi sem volt megfelelő. Naponta járok edzeni, spinnigtől kezdve kondi, amit csak el tudsz képzelni...néha még a csajok is megfordulnak utánam. Az egyetemen pedig új környezetbe fogsz bekerülni, és minden szempár vizsglatni fog, mivel senki sem ismer senkit... Kitartást!
2012. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
74%
nem kell hazudnod, állj ki magad mellet, aztán majd kinövöd ezt a hülye kort... szerencsére vannak még ilyen lányok mint te. én is egyetemista fiu vagyok, és ha ismernélek és látnám rajtad hogy komoly csaj vagy, tuti nem akarnálak csak úgy megfektetni. és bár 20 alatti csajjal pont a komolytalanság miatt nemnagyon kezdenék, ha tartós ismeretség alatt azt látnám hogy értelmes vagy, még akármi is lehetne. ezt azért írom, hogy ne zárkózz el feltétlenül egy egyetemista ismerősöd esetleges közeledésétől. viszont igaz hogy sokan valsz csak arra mennének, az én korosztályombol is. szóval csak óvatosan. de a szerelemben kor nem számit, 20-22 éves egyetemistával 16évesen nyugodtan összejöhetsz, de tényleg nagyon vigyázz hogy ne ejtsen át. kicsit rafináltabbak és tapasztaltabbak mint 16évesen voltak, de talán ha eleve így gondolkodsz, téged nem lehet olyan könnyű becsapni :) ;)
2012. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
# 23 Igen jobb lenne egy más társaságot találni a korosztályomban,de az a baj,hogy általában,akik nézetei hasonlítanak az enyémre,nem egy suliba járnak velem,sőt inkább eléggé messze járnak iskolába.Az én sulimban sajnos vészesen terjed a páwa láz,és szerintem a többségetek,ha meglátna valószínűleg le plázap*csázna engem,mert úgy nézek ki,mert külsőleg asszimilálódtam,de attól még az értékeim teljesen eltérőek,és nehéz rendes embereket kiszűrni a tucatemberek közül,mert általában mindenki csak felszínes, megjátssza magát,és ha én nem ezt teszem az egyből szemet szúr nekik ,és máris jön az "örihari",utána 10 percre rá békülés... -.- Szóval a társadalmi elhelyezkedésem,nem egy egyszerű téma.:/
2012. jan. 17. 18:49
 28/61 tevetke ***** válasza:

itt 23-as :D

Én pl. 14-15 éves korom óta rock zenét hallgatok, nem voltam soha nagy disco-s, de az öltözködésemen ez sokszor nem is látszik, imádom a népzenét is meg a keményebb metálos hangzást, de sosem érdekelt, hogy erről másoknak mi a véleménye. A matyó hímzéses ingemet simán felveszem egy szegecses övvel meg egy magassarkúval, mert nekem ez így tetszik... ez vagyok én... lesz*rom, hogy mit gondolnak erről!! Szóval szerintem egyáltalán nem ciki, ha felvállalod, hogy te milyen vagy valójában, mert akik így nem fogadnak el, azokkal nem érdemes foglalkozni!!

2012. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

# 28 Talán tényleg ideje a nagy váltásnak,kockáztatok meglátom mi lesz,holnap már el is kezdem a kiszakadást...:D

Már nekem is elegem van,hogy nem lehetek önmagam és korlátozva vagyok mások által,csak eddig ez kényelmes volt,de talán most eljöhet végre az én időm.:D Remélem jól sül majd el a dolog ,max majd megedződök kicsit.:)

Köszönöm a tanácsot,és a löketet,így már,hogy ennyi ember normálisnak gondol és nem ítél el amiatt,amilyen vagyok,könnyebb a dolog,lelkileg...:)

2012. jan. 17. 19:21
 30/61 tevetke ***** válasza:
Hajrá! Fel a fejjel!!
2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!