Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el, hogy meg is...

Hogy mondjam el, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Én egy 16 éves lány vagyok,és hát igen,még szűz.Nem is akarom még egy darabig elveszíteni,mert még érzelmileg elég érett partnert nem találtam ehhez a dologhoz,de nem is bánom.Engem csak az zavar,hogy mintha a környezetem kényszeresen rám akarná erőltetni ezt a dolgot...:S Tudom ez így h*lyén hangzik,de a barátnőim már mind elvesztették,és mindig azzal csesztetnek,hogy na és velem ilyen téren mi van?-.- Hiába mondom el nekik ezt ,amit az előbb indokként leírtam,nem képesek felfogni,hogy nem találok megfelelő partnert rá,legalábbis az elpáwásodott korombeliek közt nem.Vannak idősebb egyetemista ismerőseim,akikkel tök jól el tudok dumálni értelmesebb dolgokról is ,amik engem igazán érdekelnek,de ha ezt megemlítem a suliban leribancoznak,szóval hanyagolom a témát.Meg az is benne van a pakliban,hogy talán az idősebbek is csak azt akarják,egy éretlen(hisz 16 évesen,ugyebár mi más lehetnék...) lánytól.Szóval ezért inkább hanyagolnám a dolgot,egy darabig.

Tudnátok segíteni,mondani valami kifogást amitől leszállnak rólam?


2012. jan. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Pedig el kell, hogy szomorítsalak. Van olyan volt haverom, aki 22 éves és páwa lett... Mondjuk én akkor se öltözködnék ilyen búzásan, ha a világon létező összes lány rájuk bukna. Inkább maradnék egyedül:D
2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem ,hogy több olyan kivétel él még,mint te...:D
2012. jan. 17. 19:45
 43/61 anonim ***** válasza:
Persze, vannak még rajtam kívül is bőven normálisak:) Nem azt akartam belőle kihozni, hogy hú mekkora kincs vagyok:D
2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
Ahh,ilyenkor azt kívánom,hogy bárcsak idősebb lenék,bár lehet,hogy akkor se lenne egyszerűbb dolgom,sőt valószínű,de akkor is,miért pont a páwa-korszak velőjébe kellett bele születnem...:D De legalább van még remény számomra,hisz mindig vannak kivételek,talán majd rá is akadok egyre egyszer.:)
2012. jan. 17. 19:54
 45/61 anonim ***** válasza:

Hát igen, pár év alatt nagyot változott a világ. Általános iskolásként még focizni mentünk meg stb. Nálunk még nem ment az, hogy ki, kivel dugott... De, hogy lényegre-törően fejezzem ki magam, az egész osztály szűzen ballagott el általánosból.:D Akkor még nem létezett FB, nem voltak páwák és még sorolhatnám.

Kivételek mindig van és a remény hal meg utoljára:) Esetleg, ha lenne kedved beszélgetni, akkor írj:)

2012. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Elnéztem a beszélgetéseteket, és örülök, hogy nem csak engem zavar ez a mai világ. :D
2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

# 45 Írtam,bár őszintén szólva eléggé kétséges,hogy el is küldte,mert nem a szokásos módon zajlott le a folyamat,de majd reagálj,hogy mi van...:D


# 46 Szerintem elég sokakat zavar ez a dolog,bár inkább az idősebb korosztályból,ahogy észrevettem,de vannak még a tizenévesek között is olyanok,akik szintén nem értenek egyet a mai "rendszerrel",de tapasztalatból mondom,hogy már egyre kevesebben,mert nem akarnak kilógni a sorból...:/

2012. jan. 17. 20:20
 48/61 anonim ***** válasza:
Na igen, nagy úr a divat, és kevés az egyéniség a fiatalok között. Úgy beszélek, mint valami öreg, na sebaj. :D Na, itt magatokra is hagylak titeket. Ismerkedjetek csak! :D
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg, de írtam én. Remélem célba ért:D
2012. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Öhm,semmi.:S
2012. jan. 17. 20:30
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!