Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el, hogy meg is...

Hogy mondjam el, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Én egy 16 éves lány vagyok,és hát igen,még szűz.Nem is akarom még egy darabig elveszíteni,mert még érzelmileg elég érett partnert nem találtam ehhez a dologhoz,de nem is bánom.Engem csak az zavar,hogy mintha a környezetem kényszeresen rám akarná erőltetni ezt a dolgot...:S Tudom ez így h*lyén hangzik,de a barátnőim már mind elvesztették,és mindig azzal csesztetnek,hogy na és velem ilyen téren mi van?-.- Hiába mondom el nekik ezt ,amit az előbb indokként leírtam,nem képesek felfogni,hogy nem találok megfelelő partnert rá,legalábbis az elpáwásodott korombeliek közt nem.Vannak idősebb egyetemista ismerőseim,akikkel tök jól el tudok dumálni értelmesebb dolgokról is ,amik engem igazán érdekelnek,de ha ezt megemlítem a suliban leribancoznak,szóval hanyagolom a témát.Meg az is benne van a pakliban,hogy talán az idősebbek is csak azt akarják,egy éretlen(hisz 16 évesen,ugyebár mi más lehetnék...) lánytól.Szóval ezért inkább hanyagolnám a dolgot,egy darabig.

Tudnátok segíteni,mondani valami kifogást amitől leszállnak rólam?


2012. jan. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Írtam megint.:) Csak sikerülni fog már:D
2012. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
Hmmm,hát csak nem.Itt valami gubanc van...:D
2012. jan. 17. 21:37
 53/61 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki. Írtam megint:D Próbálj meg te is, olyan nincs, hogy ne sikerüljön:D
2012. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Nem érkezett meg.:/ Írtam.:)
2012. jan. 17. 21:43
 55/61 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond. Írtam még vagy 5x. Esetleg próbálj meg kilépni és vissza:D
2012. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Ez nem a tizenévesek hibája, hanem a társadalomé. Ebben a mai szabad világban hamarabb fel kell tudni nőni, a társadalmi normák változnak, és persze mindenki be akar illeszkedni, senki sem akar kilógni. Én 11 évesen azt se tudtam, hol van a puncim - gondolom értitek, milyen szempontból -,de a fiúk se igen foglalkoztak a falloszukkal. Bicikliztünk, loptuk a málét a kukoricaföldről, tréfáltuk a másikat, szivattuk a szomszédot, banánt dugtunk az ifás kocsi kipufogójába, gyíkokat kergettünk, csigát gyűjtöttünk(amiért zsét kaptunk), sörétes puskával lőttük a madarakat(na, hát egyet se találtunk el), bunkert építettünk, beültünk a szippantós lajos mellé, és mentünk szennyvizet gyűjteni, no meg kuncsorogtunk édességért a cukros bácsinál...bakker, hol lesz a mai gyerekeknek élete? :S
2012. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Írtam megint.:) Olyan nincs, hogy most se kapd meg:D Válaszolj:)
2012. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%

Ejha, 16 éves lánytól ilyen értelmes megfogalmazásra nem számítottam. Talán ebben is kivétel vagy.. :)

Nem tudom, hogy jó ötlet-e hazudni. Akkor jönnek a kérdések, hogy hol, kivel, mikor, hogyan, ez továbbgyűrűzik, és a fejedre nő. Nem mondom, hogy ne tedd, de gondold át...

A másik lehetőség, hogy erélyesebb leszel. A gyengék mindig leszállnak azokról, akiken látszik, hogy van elvük, ami mellett kitartanak.

Egyébként szép vagy?

2012. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Hát azóta elég sok minden történt.:) Nem hazudtam nekik,elmondtam amit érzek és "kiszakadtam" a körükből.Az elején csesztettek,de amint visszavágtam már egyre ritkábbak lettek az ilyesféle támadások.Találtam egy rendesebb társaságot,ahol tényleg jól érzem magam úgy,hogy önmagamat adhatom.Szóval a problémáim hál' Istennek megoldódtak.:D

Hmmm,a környezetem azt állítja ,hogy szép vagyok és én magamat is szépnek látom(azt leszögezném,hogy nem vagyok beképzelt,és még mindig jobb az ha szeretem önmagamat,mintha utálnám azt,ahogy kinézek.:)) Amúgy a szépség egy igen definiálhatatlan és relatív dolog,egy szóval nem tudok megfelelő válasszal szolgáltatni,mivel nem tudom,hogy számodra mit jelent az ,hogy "szép".

2012. febr. 2. 16:38
 60/61 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy happy end-es sztori. :D Gratulálok, hogy a "jó" oldalt választottad, és előre irigylem a leendő barátodat, hogy ilyen intelligens lány talált.
2012. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!