Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el, hogy meg is...

Hogy mondjam el, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Én egy 16 éves lány vagyok,és hát igen,még szűz.Nem is akarom még egy darabig elveszíteni,mert még érzelmileg elég érett partnert nem találtam ehhez a dologhoz,de nem is bánom.Engem csak az zavar,hogy mintha a környezetem kényszeresen rám akarná erőltetni ezt a dolgot...:S Tudom ez így h*lyén hangzik,de a barátnőim már mind elvesztették,és mindig azzal csesztetnek,hogy na és velem ilyen téren mi van?-.- Hiába mondom el nekik ezt ,amit az előbb indokként leírtam,nem képesek felfogni,hogy nem találok megfelelő partnert rá,legalábbis az elpáwásodott korombeliek közt nem.Vannak idősebb egyetemista ismerőseim,akikkel tök jól el tudok dumálni értelmesebb dolgokról is ,amik engem igazán érdekelnek,de ha ezt megemlítem a suliban leribancoznak,szóval hanyagolom a témát.Meg az is benne van a pakliban,hogy talán az idősebbek is csak azt akarják,egy éretlen(hisz 16 évesen,ugyebár mi más lehetnék...) lánytól.Szóval ezért inkább hanyagolnám a dolgot,egy darabig.

Tudnátok segíteni,mondani valami kifogást amitől leszállnak rólam?


2012. jan. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan, hogy ki tudja zárni a "többséget". Én is világ életemben kicsit túlérzékeny voltam, nagyon meg tudtak bántani. Mondjuk én pár évvel idősebb vagyok, és az én időmben még nem volt ennyire "előrehaladott" a dolog, mint most. Például amikor új suliba mentem, senki nem piszkált, hogy 18 évesen fiú létemre még szűz vagyok.
2012. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. jan. 17. 19:24
 33/61 A kérdező kommentje:
Én nem akarok új sulit,ezt itt kijárom,amibe belefogtam az végigviszem,nem akarok olyan emberek miatt,mint ők változtatni az elképzeléseimen. Lehet,hogy nehéz lesz,de legalább egy fajta szabadságérzetet ad majd az,hogy nem kell hozzájuk alkalmazkodnom...:)
2012. jan. 17. 19:26
 34/61 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy én pont kicsúsztam ebből a páwa korszakból(22 vagyok). Csak tudod az a gond, hogy ezek azért tudtak elterjedni, mert a lányok is ezekre buknak. Egy hülye százat csinál...
2012. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
Én sem azért váltottam, de így utólag örülök, hogy így alakult.
2012. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Nem minden lány bukik a páwákra,ne általánosítsunk,de a többség sajnos igen...:/
2012. jan. 17. 19:30
 37/61 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartam általánosítani. Főleg, hogy írtad, te nem buksz rájuk:) De nagy általánosságban ez az igazság:S
2012. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy "kinövik" ezt a hóbortot,mert igazán nincs kedvem ahhoz,hogy idősebb koromban is hasonló problémákkal kelljen szembenéznem férfi téren,mint most...:S
2012. jan. 17. 19:34
 39/61 tevetke ***** válasza:

Én írtam, hogy a rock zenét szeretem.

Azt kell, hogy mondjam, hogy én is világ életemben úgymond hiperérzékeny voltam, nagyon magamra tudtam venni dolgokat. Ha ragaszkodsz ahhoz, hogy önmagad légy, akkor azt tudod, mondani, hogy te ilyen vagy és kész, nem kell mindenkinek szeretnie. Ha viszont felveszel egy stílust, ami nem te vagy és úgy bántanak az sokkal rosszabb. Ha saját magát adja az ember és nem kényszeríti bele magát mindenféle szerepbe, sokkal kiegyensúlyozottabb lesz lelkileg is és egyébként is az egész élete. Az ilyen baráti vagy haveri kapcsolatoknál az első mindig az legyen, hogy te, jól érezd magad a bőrödben, nem az, hogy másoknak megfelelj!!

2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
# 39 Köszi,így is teszek majd.:) Jó lesz végre feszengés nélkül önmagamat adni,csak a teljes elszakadáshoz vezető út sajnos kissé ingoványos,de legalább megéri,remélem.:)
2012. jan. 17. 19:38
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!