Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el, hogy meg is...

Hogy mondjam el, hogy meg is értsék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Én egy 16 éves lány vagyok,és hát igen,még szűz.Nem is akarom még egy darabig elveszíteni,mert még érzelmileg elég érett partnert nem találtam ehhez a dologhoz,de nem is bánom.Engem csak az zavar,hogy mintha a környezetem kényszeresen rám akarná erőltetni ezt a dolgot...:S Tudom ez így h*lyén hangzik,de a barátnőim már mind elvesztették,és mindig azzal csesztetnek,hogy na és velem ilyen téren mi van?-.- Hiába mondom el nekik ezt ,amit az előbb indokként leírtam,nem képesek felfogni,hogy nem találok megfelelő partnert rá,legalábbis az elpáwásodott korombeliek közt nem.Vannak idősebb egyetemista ismerőseim,akikkel tök jól el tudok dumálni értelmesebb dolgokról is ,amik engem igazán érdekelnek,de ha ezt megemlítem a suliban leribancoznak,szóval hanyagolom a témát.Meg az is benne van a pakliban,hogy talán az idősebbek is csak azt akarják,egy éretlen(hisz 16 évesen,ugyebár mi más lehetnék...) lánytól.Szóval ezért inkább hanyagolnám a dolgot,egy darabig.

Tudnátok segíteni,mondani valami kifogást amitől leszállnak rólam?


2012. jan. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
szia! ne is mond, átmentem gimibe 12 évesen 19 évesen érettségiztem,nem voltam olyanok,mint ők nem ittam,buliztam,pasiztam 13-14 évesen,volt saját véleményem,szüzen érettségiztem le,ha voltak is barátaim egyik sem volt túl komoly és hosszú,idősebb barátnőim,barátaim voltak,mert ők normálisak voltak,nem cikiztek,nem aláztak meg,az a 7 év amit a gimiben töltöttem rémálom volt,csak mert nem álltam be birkaként a "menő" nyájba,próbálj meg ne foglalkozni velük,egy idő után abbahagyják,és miután felnőnek,és érettebbek lesznek,értékelni fogja néhány normálisabb egyed közülük,hogy nem vagy te sem egy birka,tarts ki az elveid,az elképzeléseid mellett,semmi közük az életedhez
2012. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 tevetke ***** válasza:
Nehogy ezt hazudd már!!! Aztán majd, ha összejönnél valami normális fickóval, mondogathatod, hogy te nem is meg nem úgy volt... Félsz, hogy ilyesmi miatt kiközösítenek??? A helyedben én közösíteném ki őket a saját életemből... az ilyenek nem barátok!!! Nagyszerű dolog, hogy ebben a mai világban így gondolkodsz!! Ha tartod magad az elveidhez, jó eséllyel, nem kell majd szégyenkezve tükörbe nézned az életben!!! Azért mert a világ kifordult magából nem kell idomulni hozzá!!! Inkább légy önmagad, az a legjobb!!
2012. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal,hogy gáz,de mostanság sajnos az a nagy helyzet,hogy szó szerint kiröhögnek ha 16 évesen azt mondom,hogy még szűz vagyok,és ha még meg is indokolom nekik azzal,hogy még nem találtam megfelelő partnert,akkor végképp hülyének néznek....:/
2012. jan. 17. 18:00
 14/61 A kérdező kommentje:
De úgy érzem sajnos,hogy akkor lennék önmagamhoz a legjobb,ha végre levakarnám őket magamról és vége lehetne ennek a rémálomnak.:S Erre pedig nem látok más megoldást,minthogy hazudnom kelljen.Tudom talán a jövőben összejövök valami rendesebb fiúval és akkor kellemetlen lesz a szitu,de inkább magyarázkodok a srác előtt,mintsem ezt tovább tűrjem.:/
2012. jan. 17. 18:03
 15/61 tevetke ***** válasza:

12-es vagyok

Szerintem inkább a "barátaidat" küldd el a francba, ha ilyen tirpákok én leszarnám a véleményüket a helyedben!!!

23/n

2012. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is kiszakadnék,de mond meg mihez kezdjek? A gimiben nagyon nagy a klikkesedés,és nehéz a megszokott helyedről kiszakadni,és már ismerem őket...Ha nem velük vagy,akkor ellenük,és támadnak amíg ki nem készülsz.Egy lány ezért is iratkozott ki a sulinkból,és én nem akarok ilyen sorsa jutni,ki akarom még bírni azt a kb 2 évet...:S
2012. jan. 17. 18:20
 17/61 anonim ***** válasza:

"Más... még rosszabb:D Szr egy világot élünk:("


Attól függ, hogy hova jársz.

2012. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 tevetke ***** válasza:
Szerintem bandázz velük, felületes haveri viszony és ennyi... érezteted velük, hogy nem hat meg a véleményük, akkor szerintem leakadnak a témáról.
2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
Hmmm,ezen még agyalok egy kicsit,de nagyon köszönöm a segítségeteket,remélem előnyösen kerülök ki ebből a ramazuliból...:/
2012. jan. 17. 18:28
 20/61 anonim válasza:

Hazudni nekik, hogy nem vagy az talán beválhat, de csak talán.. mert szerintem észre lehet venni ezt valakin.. de másrészről meg ha ezt mondod nekik, és időközben akadna egy rendes srác és hall erről és elhiszi, akkor az kicsit gáz, ha amiatt nem akarna tőled semmit. /bocs a sok ÉS-ért :)/


Valahol "együtt érzek" veled én is (ezen most pont a "megfelelő" személy találását értem).. de majd csak lesz valami :D Hajrá!


17/F

2012. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!