Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korban van egy lány...

Hány éves korban van egy lány már felkészülve rá?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam pár nap híján egy pillanatig sem bántam meg ,megtaláltam a megfelelő emebrt és azóta is vele vagyok(14 hónap) de elötte megismertem őt ugy igazán rájöttem h benne tényleg megbizthatok , kész voltam ráakkor de ez embertől,környezettől is függ,
2009. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

én készen vagyok rá, csak nincs jelentkező sajna :S

L/14

2009. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha azt vesszük, hogy sok lány 14 éves korában kezdi, sok jóból kimaradnak. 14 évesen (nyugodtan pontozzatok le, akkor si így van), még nem olyan jó. Még nincs meg az a löket, és aza fokú vágy. És azért is számítok lepontozásra, mert aki még nem érett annyira, nem fogja érteni miről beszélek. Én koraérett típus vagyok, és most, 18 évesen érzem úgy, hogy 100%-osan felnőtt vagyok, testileg, és igazán vágyok a páromra. Most jöttem rá igazán, hogy amit korábban hittem, hogy érett vagyok, hülyeség, csak az a szakasz, mikor az érdeklődés nagyobb mértékben kezd erősödni. Nem akarok konkrét kort írni, személyfüggő, de szerintem az igazi szexet tényleg a 18 év feletti lányok ismerik igazán. Eddig minden tapasztalatom, és másokkal való beszélgetés is pontosan ezt igazolta. Persze biztos vannak, akik kivételt képeznek, de én még nem találkoztam ilyennel, de biztos vagyok benne, hogy ilyen is van. Ettől függetlenül szerintem a döntő többség 18-20 körül éri el ezt a szintet, személytől függően.
2009. jún. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ja 16-18 felé, de 30 felett élvezi csak igazán.
2010. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én 15 voltam, 2 éve együtt vagyunk, egy pillanatig sem bánom és sztem nem csak 30 felett jó :P
2010. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!