Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korban van egy lány...

Hány éves korban van egy lány már felkészülve rá?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
16 felett.
2009. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Erre nincs recept. Amikor úgy érzi, hogy akarja és készen áll rá. Semmi sem változik meg tőle. És egy jó tanács: ne számíts rá, hogy jó lesz, de ne is keseredj el miatta. A szex bonyolultabb annál
2009. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor amikor van egy olyan párod,akit igazán szeretsz és megbízol benne...nincs életkorhoz kötve de lehetőleg ne 14évesen...
2009. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
A fizikai és a lelki felkészültség állapotában épp betöltött korok összegét és annak reciprokának gyökét tekintjük 56:98 arányban,hivatalosan a felkészültség időpontjának.
2009. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam, előtte fél évet jártam a párommal. Ez nagyon korán hangzik, de én soha egy percig sem bántam meg. Fel voltam rá készülve lelkileg-testileg. Korrektül védekeztünk. Azóta is teljes és nagyon jó a szexuális életem.Persze ezzel senkit sem akarok biztatni semmire, ez egyéni érettség kérdése. Ja, azzal a fiúval utána 7 évet jártunk együtt.
2009. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Amikor agyilag is kész rá, tehát nem csak a hormonok vezérlik.

Pl. akik itt kérdezősködnek, hogy mit tegyenek, teherbe estek, jaj, és nem védekeztek, azok nincsenek készen rá.

Egyébként van, aki tizenévesen is kész rá (régi korokban már természetes volt, ha valakinek már gyereke volt, mire elérte a 20. életévét, és akkor is felnőttek az emberek), és van, aki 40 fölött se kész rá agyilag.

2009. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Ez nem kor kérdése eyáltalán.

Érzeni fogod ha készen állsz rá és meg lessz hozzá a megfelelő "partnered", és tényleg érzed hogy szereted, és ő is szeret majd..

2009. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha készen állsz rá akkor szeretnéd , kivánod, és van egy furcsa érzés is a hasadban :D
2009. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
A fentieknek mind igazuk van, én azért a biztonság miatt 18 alatt nem szexelnék. Biztonság alatt értem azt, hogy idősebb fejjel jobban meg tudja ítélni az ember, tényleg a másikkal akar-e szexet, a teherbeesés és nemi betegség esélye is kisebb így. Kiderül az is, tudnak-e a felek egymásra várni. Addig mélyülhet is a kapcsolat.
2009. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Majd 17 voltam,de nem kellett volna még.Ma már tudom,h azzal a sráccal meg pláne nem.Lelépett az első alkalom után,csak azt akarta,én meg szerelmes voltam,hát megkapta,de beszélhetett nekem bárki...

Semmit sem kell elkapkodni.

2009. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!