Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok a párom...

23 éves lány vagyok a párom 36. Édesanyám nem akarja, hogy terhes legyek, mert ő 43 évesen nincs felkészülve az unokára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy anyukád így szeretné pótolni azt, hogy ő fiatalon szült, rajtad keresztül akarja "javítani életét". Szerintem ne hagyd, hogy befolyásoljon. Az a lényeg, hogy a pároddal milyen mély a kapcsolatotok, fel vagytok-e már készülve a gyerekvállalásra és nem az a lényeg, hogy anyukád akar-e nagymama lenni.

Ez a te életed, a pároddal együtt neked kell dönteni. Hogy te mit szeretnél, az mutassa az irányvonalat.

2008. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te valóban szeretnél már babát és nem csak a párod kívánságát akarod teljesíteni, akkor hajrá!

Felnőtt nő vagy, nem anyukád vállalja azt a gyereket, hanem Te. Nem dönthet anyukád a Te életedről. Az természetes, hogy van véleménye, Te meg meghallgatod, de dönteni Neked kell. Ne az ő érdekeit nézd, hanem a párod, a Tied és a leendő gyermeketekét.

2008. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni. Az én anyukám is 43 évesen lett nagymama és imádja az unokáját, bár még ő is azt mondta, hogy nem éppen nagymami korban van. Manapság elég sok a fiatal nagymama. Attól még, hogy valakinek unokája van, nem muszáj hintaszékben ülve kötögetni és hétvégénként rétest sütni, ezt ma már senki nem várja.
2008. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mivan? Ha te fel vagy készülve,és a párod is, és szeretnétek babát, akkor hogy jön ahhoz anyukád, hogy eldöntse mikor szülj??? Ez abszurd helyzet, ezért a csöppségért, te fogod vállalni a pároddal együtt a felelősséget, és nem ő. Én is 23 vagyok, és már mi is szeretnénk, (rajta vagyunk az ügyön) és nem érdekel, hogy anyós, vagy anyukám mit szól. Bár örülnének neki, pedig anyukám is még csak 48 éves. Ezt nem a kor határozza meg, mikor legyen valaki nagymama.
2008. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!