Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok felkészülve egy...

Nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra sem? 17 éves lány vagyok eddig még nem volt barátom, mindenkit elutasítok.

Figyelt kérdés
Pedig bejött egy 1-2 fiú... de mégis elutasítom őket. Nem kell nekem pasi... jól érzem magam így. Ez nagy baj? Közbe meg csak álmodozok milyen lenne ha.. de sajnos való életbe meg egyáltalán nem... Hogyan változtassak a dolgokon?:( Köszönöm a válaszokat.! 17L
2010. dec. 12. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz még, nem kell kapkodni. Majd eljön az, akit nem fogsz visszautasítani.
2010. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gondolom Te is olyan típus vagy, mint én voltam anno.

a fiúk nekem sem kellettek, én mindig igazi férfiról álmodoztam. soha nem is volt kamaszkoromban barátom, nem mondom, furcsa is voltam másoknak, de hát hogy is lett volna párom, egy férfi nem udvarol kamaszlányoknak.

mikor dolgozni kezdtem, persze rögtön találtam olyat, aki tetszett, és én is neki.

28 éves volt az első, ő volt a legfiatalabb partnerem is egyben, az utána következők mind idősebbek voltak.

2010. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mármint a 28-tól voltak idősebbek, egyik sem volt apukám korabeli. :D

"csak" 30-as éveik elején járók.

2010. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem sem igazàn érdekeltek 17 éves koromban a pasik,nem kell kapkodnod,eljõn az ideje,amikor megérsz a kapcsolatra.Talàn késõn érõ vagy.En is az voltam.Az osztàlytàrsaim szerintem màr mindenki tul volt mindenen,amikor meséltek csak lestem.
2010. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj. :)


32/N

2010. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ennyi idősen én is pont így voltam...

aztán 21 évesen jött egy srác, és valahogy nem letámadott, hanem szépen lassan jött, és neki megadtam magam :)

Szóval van még időd, nem feltétlen egészséges ez a 13 éves kortól aktív szexuális élet, ami manapság trendy....

2010. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van egy 2o éves barátnőm aki cakumpakk ugyanilyen mint Te. De a nyakamat rátenném, hogy a baráti körből, ő megy férjhez legkorábban:D
2010. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs veled! Az, hogy manapság 13 éves kortól kezdik a szexuális életet a lányok az nem azt jelenti, hogy az az egészséges, sőt! Igazából a te eseted a normális, 17 évesnél hamarabb nem is kéne elkezdeni senkinek. Én is így voltam, nekem is voltak fiúk, akik bejöttek, volt egy -kettő, akivel jártam is, de semmi komoly nem történt köztünk, mert nem éreztem szükségét, nem akartam egyszerűen..de ez egyéni mindenkinél..vki később ér, és később kezd fiúzni is,de attól még ő is normális, mert mindenki maga tudja, mikor mit akar. szval várj ezzel a témával ameddig jól esik és élvezd a tini életet!:)
2010. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok megint, még annyi, h ne akarj változtani, mert ugyis érezni fogod, mikor van itt a dolgok ideje..
2010. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!