Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, miért...

18 éves lány vagyok, miért nem érzem magam készen megint egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Volt pár reménytelen kapcsolatom, most megismerkedtem egy nagyon helyes sráccal de nagyon felek. Igaz a srác 24, lehet a kora rémített meg?
2010. jan. 2. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
18 éves lányhoz nem idős a 24 éves srác pont jó.Talán a tapasztaltsága is jól jöhetne neked.Ne rémülj meg a kora miatt a kudarcaidból meg inkább tanulj.Azok miatt ne hajtsd el lehet hogy ő a jó ilyen alapon bárkit bármikor elküldhetsz.Ha tetszetek egymásnak vágjatok bele.Kevés dologról lehet előre tudni mi lesz belőle
2010. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatból tanul az ember.Nem kell félni,bele kell vágni.A korkülönbség szerintem is ideális.a férfiak később érnek mint a nők,ezért jobb is ha 6 év van köztetek.Lehet,hogy az eddigi pasikkal azért se működött,mert korban azonosak voltak mint Te.
2010. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondjak, hogy alul értékelem magam , nem vagyok gyerekes de nagyon annak érzem magam sajnos.
2010. jan. 2. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A nők hajlamosak alulértékelni magukat kérdés milyen a srác jelleme, habitusa.Vajon ő is gyerekesnek talál?Vagy neki is vannak gyerekes dolgai?Csak akkor menj bele a kapcsolatba ha tényleg kényelmesen érzed magad benne.
2010. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 24 éves nem idős hozzád. de az is lehet, hogy kicsit várnod kellene, növelni az önbizalmadat. Egyébként nekem 20 éves koromban volt az első kapcsolatom (házasság lett belőle). Nem mindenki kész rá 18 évesen...én el sem tudtam volna képzelni. Lehet, hogy a sulival vagy munkával le tudnád kötni magad egy kicsit, aztán majd jön olyan, aki tényleg tetszik.
2010. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy idő, amikor én is féltem,mert sokat csalódtam,de most szerelmes vagyok.Igaz most is félek, hogy elveszítem,de azért próbálom kiélvezni az együtt töltött időket.Ez normális.A lényeg, hogy figyelj a jelekre, ha úgy érzed, hogy nem érzed vele jól magad, akkor vált!Ezzel megkíéled magad az újabb csalódásoktól.Van olyan ismerősöm aki 30 éves és még mindig csak flörtölget,mert túlságosan válogat,de ő így jólérzi magát,mert inkább keresgél,minthogy érzelmileg kikészüljön.Ha csalódsz, fogd fel úgy, hogy ő még nem volt az igazi, de majd legközelebb.Menj el pszichológushoz pár alkalmat és akkor ő segíteni fog, hogy megjöjjön az önbizalmad.
2010. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, szeritnem meg a 24 éves túl idős egy olyan lányhoz, aki mlg nem is érzi magát késznek egy kapcsolatra. Valószínűleg a srác már régen túl van ezen, és komoly kapcsolatra vágyik.
2010. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!